ÖNE ÇIKANLAR :
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Kasım 2014 Perşembe 13:55

6 gün sonra böyle bulundu

6 gün sonra böyle bulundu

Honduras'ta güzellik kraliçesi Maria Jose Alvarado ve kız kardeşi Sofia Trinidad ölü bulundu.


İngiltere'deki Dünya Güzellik Yarışması'nda ülkesini temsil etmek için seçilen Maria Jose Alvarado ve kız kardeşi Sofia Trinidad'ın kıskançlık cinayetine kurban gittiği ortaya çıktı.

Honduras emniyetinden General Ramon Sabillon, kız kardeşlerin cesetlerinin, altı gün önce kayboldukları kaplıca yakınında gömüldüğünün tespit edildiğini açıkladı.

Sabillon, cesetlerin, 2014 Honduras Güzellik Kraliçesi 19 yaşındaki Maria Jose Alvarado ve 23 yaşındaki kız kardeşi Sofia Trinidad'a ait olduğunun doğrulanması için adli tıp raporunun beklendiğini söyledi.

Kız kardeşlerin kaybolmasıyla bağlantılı olarak Sofia'nın erkek arkadaşı Plutarco Ruiz ve suç ortağı olduğu sanılan Aris Maldonado dün gözaltına alınmıştı.

Kardeşler, geçen perşembe günü Ruiz'in doğum günü partisine katıldıktan sonra ortadan kaybolmuştu.

Honduras Güzellik Kraliçesi Maria Jose Alvarado'nun, aralık ayında yapılacak 2014 Dünya Güzellik yarışması için pazar sabahı Londra'ya gitmesi gerekiyordu.

İngiltere'deki Dünya Güzellik Yarışması'nda ülkesini temsil etmek için seçilen Maria Jose Alvarado ve kız kardeşi Sofia Trinidad'ın kıskançlık cinayetine kurban gittiği belirtildi.

KISKANÇLIK KRİZİ

Kız arkadaşı Sofia Trinidad'ın başka bir erkekle dans etmesi sonrası kıskançlık krizine giren Ruiz silahına sarıldı.

Önce 23 yaşındaki kız arkadaşı Sofia Trinidad'ı öldüren Plutarco Ruiz'in 19 yaşındaki Honduras güzeli Maria Jose Alvarado'yu da sırtından vurduğu belirtildi. 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER