ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL24°C
Parçalı Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Ağustos 2014 Çarşamba 11:39

20. Sanat Yılını Sahnede Kutladı

20. Sanat Yılını Sahnede Kutladı

Serdar Ortaç, uzun süren rahatsızlığının ardından ilk kez İstanbul Harbiye Açıkhava Konseri’nde sahneye çıktı.


Ünü sanatçı Serdar Ortaç, uzun süren rahatsızlığının ardından ilk kez İstanbul Harbiye Açıkhava Konseri’nde sahneye çıktı. Şarkıları ve sahne performansıyla hayranlarını coşturan Ortaç, 20’inci sanat yılını da sahnede kutladı.

Uzun süredir hastalığı ile gündemde olan Serdar Ortaç, Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında Pera Event organizasyonunda Harbiye Açıkhava Cemil Topuzlu Sahnesi’nde hayranlarıyla buluştu. “Hastalığım bile havalı, sağlıklıyım karşınızdayım” diyerek şarkılarına başlayan Ortaç, konser boyunca annesi Nesrin Ortaç ve annesinin yanında oturan eşi Chloe ile sohbet etti.

Ortaç, eşi için ‘Yeşil Gözlüm’ şarkısını da seslendirerek dansçıları ile yaptığı şovlar için eşinden sahnede de izin istedi. Sahne performansı ve şarkılarıyla hayranlarını coşturan Ortaç, konserinde annesini de unutmadı. Nesrin Ortaç, sanatçının ısrarları üzerine ‘Kader diyemezsin’ şarkısını seslendirdi. Seyircilerin büyük beğenisini kazanan Nesrin Ortaç, dakikalarca alkışlandı.

Serdar Ortaç, 20’inci sanat yılına özel olarak hazırladığı 14 parçadan oluşan ‘Bana Göre Aşk’ adlı albümünün en güzel parçalarının yanı sıra bugüne kadar yazdığı ve bestelediği pek çok şarkıyı da seslendirdi. Yerinde oturan hayranlarına takılan sanatçı, Açıkhava’nın büyük bölümünü ayaklandırıncaya kadar coşkulu şarkılarına devam etti.

 

KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER