ÖNE ÇIKANLAR :
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Eylül 2013 Çarşamba 23:03

17 günde 10 kilo verdi

17 günde 10 kilo verdi

Fazla kilolarından şikayetçi olan Hacı Sabancı, Şeyda Coşkun ile kısa sürede kilo verdi...


Geçtiğimiz haftalarda İstanbul'daki bir detoks merkezinde soluğu alan Arzu ve Ömer Sabancı'nın büyük oğulları sosyetik işadamı Hacı Sabancı, istediği kiloya kavuşamadı.

Hacı Sabancı, bu kez soluğu ünlüleri kısa sürede zayıflatmasıyla bilinen yaşam koçu Şeyda Coşkun'da aldı. 17 gündür birlikte çalışan Coşkun ile Sabancı, önceki gün Bebek sahilinde yürüyordu.

1 BUÇUK SAAT YÜRÜYÜŞ

Hacı Sabancı ile her gün tam 1 buçuk saat yürüdüklerini söyleyen Şeyda Coşkun; "Bugün Hacı Bey ile dalya dedik. Kendisi 17 gün tam 10 kilo verdi. Hacı Bey, çok azimli ve yürüyüşlerini hiç aksatmıyor." dedi. Kilo verdiği için yüzünde güller açan Hacı Sabancı ise sıkı bir diyet programında olduğunu ve istediği kiloya kavuşana dek diyeti sürdüreceğini söyledi. Bu arada Şeyda Coşkun'un uygulattığı diyet ve kısa sürede fazla kilo verdirmesi birçok kişi tarafından sağlıksız bulunsa da; birçok ünlü zayıflamak için Coşkun'un kapısını çalıyor.

BOL BOL YOĞURT

Şeyda Coşkun, herkese ayrı bir beslenme programı hazırlasa da olmazsa olmazları yok değil. Buna göre; kızartma yağı içeren yiyecekler diyet boyunca tüketilmiyor, yalnızca zeytinyağı kullanılıyor.

Hacı Sabancı da, bol bol sebze yemeği ve meyve tüketirken; sofradan yoğurdu eksik etmiyor. Sabancı, bir gün protein ağırlıklı besleniyorsa ertesi gün karbonhidrat zengini besinler tüketiyor.

İKİSİNİ DE GEÇTi!

Şeyda Coşkun'un adını duyuran Gülşen, 2 ayda 12 kilo vermişti. Hadise de; yine Coşkun sayesinde 50 günde 13 kilo zayıfladı. Ancak; Hacı Sabancı 17 günde 10 kilo vererek bu alanda kırılması güç bir rekora imza atıp Hadise ve Gülşen'i solladı.

Takvim'in haberine göre; Hacı Sabancı, hemen hemen her gün Şeyda Coşkun ile Boğaz'da 1 buçuk saat yürüyor. 

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER