SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
KURTLAR VADİSİTÜMÜ
 • GÜNCELLEME: 27 Kasım 2014 Perşembe 20:06

Vadi'de konuk oyuncu olma şansını yakalayan o isim

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/gaye-gursel-1489741-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/gaye-gursel-1489741-622x360.jpg
Vadide yer alacak o isim

Kurtlar Vadisi Pusu'da konuk oyuncu olma fırsatını yakalayan ve Kurtlar Vadisi Pusu set heyecanını yaşayacak şanslı isim bakın kim oldu.


Türk televizyon tarihinin en önemli yapımlarından olna Kurtlar Vadisi Pusu'da konuk oyuncu olarak yer alama fırsatını yakalayan ve  hayalini gerçekleştirme şansına sahip olan yeni talihli belli oldu. Kurtlar Vadisi Pusu keyfini yazete.com'da yaşayan aboneler,  Kurtlar Vadisi Pusu keyfini reklam aralıksız, kesintisiz izliyor ve dizide konuk oyuncu olarak yer alma şansını yakalamaya devam ediyor.

Kurtlar Vadisi Pusu sinema tadında bölümleriylle izleyecilerine keyifli bir perşembe akşamı yaşatmaya devam ediyor. Kurtlar Vadisi Pusu aboneleri arasındanyapılan çekilişte devam ediyor.

Bu haftaki şanslı isim

Aboneler arasından yapılan bu haftaki çekilişi, canlandırdığı Polat Alemdar'ın kız kardeşi Safiye Karahanlı karakteri ile izleyicilerin beğenisini kazanan güzel oyuncu Gaye Gürsel ile birlikte gerçekleştirdik. Bu hafta Kurtlar Vadisi Pusu'da konuk oyuncu olma şansını ve ayrıcalığını yakalayan şanslı Selim Topçu oldu. Kendisini biz de tebrik ederiz. 

Kendi saatinde ve kendi internet kanalında

Kurtlar Vadisi Pusu kendi gününde, kendi saatinde ve kendi internet kanalında sevenleriyle buluşmaya devam edecek. Vadi keyfini Yazete.com'da yaşa,  Kurtlar Vadisi Pusu keyfini reklam aralıksız, kesintisiz izle. Vadi'de konuk oyuncu olarak yer alma şansı ve ayrıcalığı devam ediyor.

 

ÇEKİLİŞ ANINA TANIK OLMAK İÇİN TIKLAYIN

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

Vadi'de dengeler değişiyor!

SONRAKİ HABER

Kurtlar Vadisi Pusu 238.Bölüm fragmanı izle

YORUM YAZ
5 YORUM YAZILMIŞ

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.

 • Parviz Rzayev - Parviz Rzayev:18 Aralık 2014, Perşembe 22:30

  Hayrli olsun in sha ALLAH.

 • Seref Yigman - Seref Yigman:09 Aralık 2014, Salı 08:31

  artik eski bölümlerle yetiniyoruz, polat bey hic aksiyonlarda yok.Varsa yoksa akif ve diger cömezler

 • Elnur Sadiqov - Elnur Sadiqov:03 Aralık 2014, Çarşamba 08:30

  InsAllah bir gun mene de qismet olar ......

 • - ömer pehlivan:27 Kasım 2014, Perşembe 20:40

  şuan internet açık sayfadayım nasıl izlecem vadiyi izleyemiyorum nerden izleyecem

 • - bu devirde ya popçu ya topçu:27 Kasım 2014, Perşembe 18:20

  9 değildi son rakam bence altıııı !