ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL30°C
Çok Bulutlu
KURTLAR VADİSİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Kasım 2014 Cuma 00:06

Kurtlar Vadisi Pusu 238. Bölüm izle

Vadide dengeler değişiyor!

Kurtlar Vadisi Pusu'nun 238.Bölüm'ü yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu keyfini kesintisiz, reklam aralıksız kendi gününde, kendi saatinde ve kendi kanalında yaşayın.


Kurtlar Vadisi Pusu sinema tadındaki bölümlerleriyle izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Türkiye'nin en uzun soluklu dizilerinden olan Kurtlar Vadisi Pusu, izleyenlerin çok beğendiği ve izlemeye doyamadığı bölümlerle ekranlara gelmeye devam ediyor..

Kurtlar Vadisi Pusu 238.bölümünde izleyicileri neler bekliyor? Polat, sonunda Süha’nın sırrına ortak olur. Bundan sonra bambaşka bir görev üstlenecektir. Peki, bu görevler neyi amaçlıyor?

Fehmi güç gösterisi yapmayı sevmişe benziyor. Yanında Cahit olmadan bunu daha ne kadar sürdürebileceğini kendi gözleriyle tecrübe edecek.

KGT ekibi Polat Alemdar’dan aldıkları emri yerine getirirken hiç beklemedikleri saldırılarla sarsılırlar. Üstelik bu kez Tilki’nin yanı sıra başka bir misafirleri daha var. Akif ve adamları Şedid’in İstanbul’a uzanan kolunu bükmek için acele etmeliler. Sagir’in kurduğu bomba düzeneği Aynura için geri sayımı başlatacak.

Polat karanlık güçlerin üzerine aydınlığı getirmek için çalışırken aynı kararlılığı Brandon kirli oyunlarına devam ederken gösteriyor. Tüm karmaşa tek bir noktayı işaret edecek...

Kurtlar Vadisi Pusu keyfini reklam aralıksız ve kesintisiz yaşa

Kurtlar Vadisi Pusu keyfini kendi gününde, kendi saatinde ve kendi internet kanalında yaşamanın tadını çıkar. Abone olarak reklam aralıksız ve kesintisiz izlediğin Kurtlar Vadisi Pusu'da konuk oyuncu olma şansı kazan. Kurtlar Vadisi Pusu setinde bulunma ve Vadi'de yer alma ayrıcalığına sahip ol....

KAYNAK:
yazete.com
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER