ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL24°C
Parçalı Bulutlu
KURTLAR VADİSİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Haziran 2013 Çarşamba 12:15

Necati Şaşmaz günde 80 bardak çay içiyor!

Necati Şaşmaz günde 80 bardak çay içiyor!

Kurtlar Vadisi'inin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz, Kadir Çöpdemir'e öyle itiraflarda bulundu ki, izleyen herkes şaştı kaldı.


Yazete.com - ÖZEL

TRT 1'de yayınlanan 'Kadir Çöpdemir Koptu Geliyor' programına konuk olan Kurtlar Vadisi'nin fefomen ismi Necati Şaşmaz daha önce hiç duyulmayan sırlarını ilk kez açıkladı.

Hayranlarının yoğun tezahüratı altında stüdyoya giren Şaşmaz'la program sunucu Kadir Çöpdemir arasındaki sohbet izleyen herkese kahkahalar attırdı.

"Amerika'ya gidemedim. Şerden hayır çıktı. 11 Eylül'de ikiz kulelerin yıkılması şerse şerden hayır çıktı. Gidemedik. Önüme ne kadar engel çıkarsa çıksın, aşmaya çalıştım. Hiç İngilizce bilmeden Kanada'ya gittim. Hiç oyunculuk bilmeden eğitim almadan bu işe girdim. Birazcık sebat etmek, çalışmak, yıkılmamak lazım!" diyen Necati Şaşmaz canlı yayında günde 80 bardak çay içtiğini ilk kez açıkladı.

OYUNCULUK BİTERSE NECATİ ŞAŞMAZ NE YAPAR?

Kadir Çöpdemir'in "Eğer bir gün oyunculuk bitirse ne iş yaparsınız?" sorusuna Necati Şaşmaz'ın yanıtı şöyle oldu:

"Birçok şey yapabilirim, kitap yazarım, şiir yazarım, müzik yaparım."

DİKKAT ÇEKEN "YAZETE" VURGUSU

Setteki bazı durumlarda çıldırdığını itiraf eden Şaşmaz'a en dikkat çeken sorulardan birisi ise internet medyası ile ilgili olandı. Kadir Çöpdemir'in "gazete mi e- gazete mi" sorusuna Necati Şaşmaz "yazete" diye yanıt verdi.

Bu aradada Necati Şaşmaz, sıkı Beşiktaşlı. Ancak buna rağmen uzun süredir maç izlemiyor.

İŞTE DÜN AKŞAMDAN O ÇOK ÖZEL ANLAR!

GÜLAY'IN KURTLAR VADİSİ ANISI

Kadir Çöpdemir'in diğer bir konuğu ise Türk Halk Müziği'nin en güzel seslerinden biri olan Gülay'dı. Gülay bir konserinde Asiye ve beyaz giyme toz olur türkülerinin istek olarak gelmesine çok şaşırdığını ve isteyenlerin Kurtlar Vadisi fenomeni olduğu öğrendiğini söyledi.

Gülay'ın Kurtlar Vadisi ile ilgili bir anısı ise gerçekten dikkat çekici. İşte Gülay'ın ağzından o anı:

"Bir akrabam evde pijama ile otururken Vadi başlayınca kalkıp üstünü giyiyor. İçeriye gelip annesine sen üstünü giymiyor musun? Polat Alemdar'ın karşısına böyle mi oturacaksın? demiş."

HAYRANI AL SALLARKEN KAZA YAPTI

Kadir Çöpdemir'in "dışarıda başınıza ilginç bir olay geldi mi" sorusuna Necati Şaşmaz şu yanıtı verdi.

"İlk zamanlarda köprüden geçerken bu gişeye para ödendiği zamanlar biri beni farketti, el sallamaya başladı bende önündeki arabaya dikkat etmesini işaret edince o el salladığımı zannetti yine bana el salladı ve arabaya çarptı."

KAYNAK:
yazete.com
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER