ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL16°C
Sağanak Yağışlı
KURTLAR VADİSİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Kasım 2014 Perşembe 20:38

Kurtlar Vadisi Pusu 236. Bölüm izle

Kurtlar Vadisi Pusu 236. Bölüm izle

Kurtlar Vadisi Pusu 236.Bölüm yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu keyfini kesintisiz, reklam aralıksız kendi gününde, kendi saatinde ve artık kendi kanalında yaşayın.


Vadi'de heyecan aralıksız devam ediyor. Kurulan tuzaklara, kanlı oyunlara, ihanetlere, kirli hesaplara, kişisel çıkarları için sınır tanımazlara rağmen, aklı ve yüreğine güvenen Polat Alemdar kendi yolunda emin adımlarla ilerliyor. Kurtlar Vadisi Pusu'da Polat Alemdar ve onunla aynı yolda yürüyenler herşeye rağmen savaşmaya devam ediyor. 

Cahit’in emniyette tutuklu beklerken yaptığı plan, Brandon’ı büyük bir korkuya düşürmeye yeter. Cahit’in büyük sırrı Algis ve Martin’i endişeye sürüklemiştir. Zehir saçanlarla savaşı devam eden Pusat, yoluna sürpriz bir darbeyle devam ederken, bir dostlarının telefonu Pusat ve Miran’ı, suç çetesiyle kıyasıya bir aksiyonun içine sürükleyecektir. Şedid kampındaki gerginlik, Britani ve Sagir’in tartışmalarına yol açacak kadar büyümektedir. Akif, kimliğini gizli tutmaya çalışırken, Sagir kendini büyük bir tuzağın içinde bulur. Yeni planlarını hayata geçirirken Polat Alemdar, ekibi ve dostlarıyla görüşme halindedir. Tüm dünyaya servis edilen haberler hakkında basın toplantısı düzenleyen Brandon’ın unuttuğu bir şey vardır. O da bu haberlerin insanların vicdanlarında Polat Alemdar’ı mahkum etmeye yetmeyeceğidir!

Reklam aralıksız ve kesintisiz izle

Kurtlar Vadisi Pusu; kendi gününde, kendi saatinde ve artık kendi internet kanalında reklam aralıksız ve kesintisiz canlı yayınla yayınlandı. Diziyi yazete.com'un Kurtlar Vadisi Pusu kanalında canlı olarak izleyen abonelerimiz canlı yayın sonrasında reklamsız ve kesintisiz olarak tekrar izleme fırsatını buluyorlar.

SAAT 22:00'DE KESİNTİSİZ, REKLAM ARALIKSIZ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER