ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Parçalı Bulutlu
KURTLAR VADİSİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Mayıs 2014 Cuma 17:24

Kurtlar Vadisi Pusu 225. bölüm tamamı

Kurtlar Vadisi Pusu 225. bölüm tamamı

Türkiye'nin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'nun 225. bölümü yayınlandı.


Türkiye'nin en çok izlenen ve sevilen dizi Kurtlar Vadisi Pusu nefesleri kesen 225. bölümü ile izleyicilerine heyecanlı dakikalar yaşattı.

İşte Kurtlar Vadisi Pusu 225.  bölümde yaşananlar;

Abdülhey, Polpo'nun adamı tarafından infaz ediliyorken son anda kurtulmayı başarıyor. Ormana kaçan Abdülhey Polpo'nun adamları tarafından yakalandığı anda Polat Alemdar yardımına yetişiyor ve Abdülhey'i kurtarıyor.

Pusat, Baltazar ve Raskoln, Polpo'nun mekanını basıyor. Dişçiyi Polpo'nun elinden aldıktan sonra, Polpo'yu yakalıyorlar. Baltazar Polpo'yu kendi mekanına götürüyor. Kendi yöntemi ile Polpo'ya son bir şans verse de Polpo bu şansı iyi kullanamıyor ve Baltazar'a bir kolunu veriyor. Polpo intikamını nasıl alacak?

Polat Alemdar, 'The Alemdar' filminin çekim hazırlıklarını yürüten Erhan'ın karşısına çıkıyor. Erhan, abisinin yaşadığını görünce heyecandan ne yapacağını şaşırıyor.

Yeni Aksaçlı'nın seçilmesini isteyen Polat Alemdar ekibi ile sahalarda operasyonlara geri mi dönecek? Aksaçlı olan Polat Alemdar, üstlendiği bu zor görevi bırakacak mı? Yeni Aksaçlı kim olacak?

Margaret'ı infaz eden Mr. Key, Armagedon'un öldürülen tim komutanı Kane'in intikamını alacak mı? Üstad Ronald Mr. Key'i Türkiye'den gitmesi için ikna edebilecek mi?

Margaret'in öldüğünü Polat Alemdar'a bildiren Akif ve ekibi, patlayan bombadan kurtulabilecek mi?

İşte seyirciyi ekran başına kilitlemeyi başaran Kurtlar Vadisi Pusu'nun 225. bölümü;

KURTLAR VADİSİ 224.BÖLÜM İZLE

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER