SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
KURTLAR VADİSİTÜMÜ
 • GÜNCELLEME: 21 Kasım 2014 Cuma 14:16

Ömer Baba'nın vasiyetinde yer alan sır ne?

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/kurtlar-vadisi-pusu-sir-katibi-suha-tarik-1488048-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/kurtlar-vadisi-pusu-sir-katibi-suha-tarik-1488048-622x360.jpg
Hilalin yıldızıyla buluşma zamanı

Kurtlar Vadisi Pusu'da Ömer Baba'nın vasiyeti açıldı.


Kurtlar Vadisi Pusu'nun bu hafta yayınlanan 237.Bölümü'nde  Ömer Baba'nın vasiyeti açıldı ve Polat Alemdar'a sunuldu. Kurtlar Vadisi'nin bilge ismi  Ömer Baba ölümünden sonra bile herkesi şaşırtmayı tekrar başardı.

Ömer Baba'nın vasiyetinin açıklanması için, Ömer Baba'nın şartına uyan Polat Alemdar, Hoca ve Süha Bey ve Ömer Baba'nın avukatı bir araya gelmişlerdir. Vasiyet açılır ancak herkesi bir süpriz beklemektedir. Ömer Baba'nın bıraktığı vasiyeti görenler şaşkınlıklarını gizleyemezler çünkü Ömer Baba vasiyet olarak boş bir kağıttan başka birşey bırakmamıştır. Polat Alemdar, Hoca ve avukat bu durum karşısında şaşırmıştır ancak Süha Bey...

Ömer Baba'nın vasiyeti ve bayrak kırmızısı renkli defter 

Kurtlar Vadisi Pusu'da Ömer Baba'nın vasiyeti sırlarını korurken, Süha Bey'de artık bazı şeyler için  harekete geçmesi gerektiğinin farkındadır. Süha Bey gizli odadan bayrak kırmızısı renkte bir kumaşla kaplı büyük bir defteri alır. Aynı zamanda bu oda da yer alan diğer kitap ve belgelerin sırrı nedir?  Defter asırların sırrını mı barındırmaktadır? Süha  Bey kırmızı defeterden temiz bir sayfa açar ve yazmaya başlar...

"Eski sır katibi Ömer Candan’ın vasiyeti vesilesiyle Polat Alemdar ve Aksaçlı ile görüştüm.Arabistan, Rumeli, Kafkasya coğrafyasında beklediğimiz siyasi değişimler ve savaşlar öncesinde merkezimize bağlı elli iki ocağımızın ittifakla aldığı teklifi Polat Alemdar'a ilettim. Yeni yüzyılda yürütülen örtülü operasyonların hem dini hem milli kimliğimizi terörist ilan etmeye yönelik olduğunda hemfikiriz.

Polat Alemdar, ocaklarımızın yetiştirdiği ve uzun süredir uyandırılmayı bekleyen ekibimizin lideri olmayı kabul etti. Bugün güneşin doğuşundan itibaren Sır hanesinde beklemeye başladı. Bana emanet edilen bilgileri, bugünden sonra Polat Alemdar'la paylaşacağım. Hilal'in yıldızıyla buluşmasının tarihi bugündür. "

20 Kasım 2014              
İstanbul                    
Sır Katibi Süha Tarık        

     

KAYNAK:
yazete.com
ÖNCEKİ HABER

Kurtlar Vadisi Pusu 238.Bölüm fragmanı izle

SONRAKİ HABER

Kurtlar Vadisi Pusu 237. Bölüm izle

YORUM YAZ
14 YORUM YAZILMIŞ

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.

 • - YaşarKaradeniz:08 Aralık 2014, Pazartesi 09:25

 • - Ozi Dozi:24 Kasım 2014, Pazartesi 10:04

  Ben Pusudan Öncede Diyordum En Büyük Baron Ömer Babaydı Diye

 • - İLKER YAVUZ:24 Kasım 2014, Pazartesi 01:18

 • Figen Dipi - Figen Dipi:23 Kasım 2014, Pazar 21:12

  Kv çook seviyorum Ömer babanın sır katibipliğine de hiç şaşırmadım. Yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.

 • - Büyük aksaçlı:22 Kasım 2014, Cumartesi 17:50

  Kesin eski aksaçlıların üstündeki büyük aksaçlı ömer babaydı vay be.

 • - Salih yilmaz:22 Kasım 2014, Cumartesi 16:13

 • hatice hasret cengiz - hatice hasret cengiz:22 Kasım 2014, Cumartesi 13:48

  ömer babayı daha yeni tanımaya başladım

 • - Muharrem Enes Özdemir:22 Kasım 2014, Cumartesi 13:41

  Bu diziye cok hayranım ve bu vasiyetin yani 52 ocagın yenı bolumde nasıl bir mesele olacagına cok meraklıyım. Yeni bölümü çok merak ediyorum .Ve omer babandanda boyle bır sır beklıyordum

 • - Sobit Hamzayev:22 Kasım 2014, Cumartesi 10:30

  Ömer babanin Eski sır katibi oldundan shashirmadim.zaten kurtlar vadisida Aslan Akbeya Irak hakkinda iyi biy fikrlar vermişti, kvp 237 dan sonra onlari xatirladim.

 • - firat su:22 Kasım 2014, Cumartesi 01:08

  ömer baba beduizamanin talebelerinden birini canlandirmasin sakin. belkide öyle...ve kurani kerimle gelen müjdeli haberleri polat bizzatmi ögrenecek. bilmiyormu sanki polat.