ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Parçalı Bulutlu
KÜLTÜR-SANATTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Haziran 2013 Cumartesi 15:02

Yasin Dinlemek ister misiniz?

Yasin Dinlemek ister misiniz?


Yasin Suresi[/caption] O ne yüce bir kitap o ne yüce bir kelam, yazarı Allah(c.c) olan Kur’an. Kutsal kitabımız olan bu kitap her bir suresi ile değeri paha biçilemez bir Mucize.

Günümüz İslam Alimleri arasında kabul edilmiş 114 sure arasında en önemli ve öncelikle Yasin suresinin değerinin çok büyük olduğunu söyleyebiliriz.

Müslümanlar olarak Yasin dinlemek ve anlamak çok büyük sevaptır. Bu bakımdan milyonlarca Müslüman boş vakitlerinde vücut ve ruhlarını dine adamak adına Yasin dinlerler. Bu sayede yüce rabbimiz Allah’a daha yakın olacağına inanınılır.

Namaz Nasıl Kılınr[/caption] Ayrıca Müslümanlara vakitli olarak farz kılınan Namaz da Allah(c.c) katında çok değerli bir ibadettir. Namaz nasıl kılınır diye bir soru yöneltildiği için bu ibadet ile ilgili sayısızca kaynak bulunmaktadır. Kuranı kerim kaynaklı olduğu için buradaki sayfayı size öneririm. İnşallah Her gün beş vakit namazınızı geciktirmeden kılınız.

Bol bol Yasin suresi dinleyiniz, oldukça keyfili videolar eşliğinde hazırlanmış islami siteyi paylaşmaktan memnuniyet duyarım.

Site Bilgisi: http://www.yasindinle.com

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER