ÖNE ÇIKANLAR :
KÜLTÜR-SANATTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Kasım 2014 Pazar 08:16

"Unutursam Fısılda" filminin galası

"Unutursam Fısılda" filminin galası

Yönetmenliğini ve senaristliğini Çağan Irmak'ın üstlendiği "Unutursam Fısılda" filminin Almanya galası Berlin'de gerçekleştirildi.
Galaya yönetmen Çağan Irmak oyuncular Farah Zeynep Abdullah ile Mehmet Günsür katıldı. Kerem Bürsin'in ise uçağı kaçırdığı için Berlin'e gelemedi. Al Hamra sinemasında gerçekleştirilen galada oyuncular kırmızı halıdan yürüyerek sinema salonuna geçti.

Film bitiminde izleyicilerin sorularını yanıtlayan Irmak, filmde en zor çektikleri bölümün konser sahnesi olduğunu söyledi. Irmak, filmdeki şiirleri de kendisinin yazdığını, müzikleri ise Kenan Doğulu'nun yaptığını ifade etti.

Farah Zeynep Abdullah ise kendisini filmde izlemesinin nasıl bir duygu olduğunun sorulması üzerine, ''Kötü ve korkunç bir duygu'' cevabını verdi. Abdullah, filmde okuduğu şarkılar için Kenan Doğulu ile bir süre çalıştığını anlattı.

Mehmet Günsur da yönetmen Çağan Irmak ile çalışmanın keyifli olduğunu belirterek, ''İnşaallah her aktörün başına gelir'' dedi.

Bir gazetecinin Farah Zeynep Abdullah'tan canlı performans sergilemesini istemesi üzerine araya giren yönetmen Çağan Irmak, filmdeki müziklerden birisini mırıldandı.

Galaya Türkiye'nin Berlin Başkonsolosu Ahmet Başar Şen ve eşi Birgit Şen ile çok sayıda davetli katıldı.

 

KAYNAK:
AA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER