ÖNE ÇIKANLAR :
KÜLTÜR-SANATTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Haziran 2014 Pazartesi 12:07

Uğur Işılak Pursaklar’da konser verdi!

Uğur Işılak Pursaklarda konser verdi!

Ünlü Sanatçı Uğur Işılak, 2. Yaz Şenliği ve Gençlik Festivali’nde konser verdi.


Ünlü Sanatçı Uğur Işılak, Pursaklar Belediyesi ve PUSİAD tarafından düzenlenen 2. Yaz Şenliği ve Gençlik Festivali’nde konser verdi. Güçlü sesiyle sevenlerine keyifli bir gece yaşatan Işılak, gecenin finalini Dombıra türküsü ile yaptı.

Pursaklar Belediyesi ile Pursaklar Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (PUSİAD) ortaklaşa düzenlediği 2. Yaz Şenliği ve Gençlik Festivali’nde binlerce Pursaklarlı bir araya geldi. İlçe stadında düzenlenen programa Ankara Milletvekili Zelkif Kazdal, Belediye Başkanı Selçuk Çetin, MEB Müsteşarı Yusuf Tekin, PUSİAD Başkanı Evser Aydemir, siyasetçiler, bürokratlar ve çok sayıda kişi katıldı.

Erken saatlerde stadı dolduran halk, Uğur Işılak, Aslı Hünel, Cemal Güney, Özgür Koç, Erhan Durak’ın seslendirdiği parçalarla doyasıya eğlendi. Konser programında yapılan sürpriz çekilişlerde ise talihlilere bisiklet, LCD TV ve halı hediye edildi.

ÇETİN: BAYRAĞIMIZA, EZANIMIZA SÖZ SÖYLETMEYECEK ONURLU MİLLETİZ

Programda hemşehrilerine hitap eden Belediye Başkanı Selçuk Çetin, etkinlikte emeği geçenlere teşekkür ederek, Pursaklar’da “Tebessüm Şehrini” inşa ettiklerini söyledi. İkincisi yapılan yaz şenliğinin bölgeye önemli bir ahenk kazandırdığını belirten Çetin, “Türkiye, büyük bir atılım içerisinde ama bunu hazmedemeyen mihraklar var. Bizler Allah’ın izniyle bayrağımıza, ezanımıza söz söyletmeyecek onurlu bir milletiz.” dedi.

“Vatan, millet ve bayraktan öte söz olmaz” diyen Başkan Çetin, “Birbirimize karşı tebessüm ederek, aramızdaki nifakları ortadan kaldırabiliriz. Bizler inşa ettiğimiz tebessüm şehrimizde birlik ve beraberliğimizin en güzel örneğini yaşatıyoruz. Milli ve manevi değerlerimize sahip çıkacağız, birlik olacağız, iri olacağız ve diri olacağız.” ifadelerini kullandı.

PUSİAD Başkanı Evser Aydemir ise ilçeyi yeniden imar eden, sanayici ve iş adamlarını her zaman destekleyen Belediye Başkanı Selçuk Çetin’e teşekkür ederek, plaket takdim etti. Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin de PUSİAD Başkanı ve etkinliğe sponsor olan iş adamlarına göstermiş oldukları özveriden dolayı teşekkür ederek plaket takdim etti.

Gece geç saatlere kadar devam eden konserde Uğur Işılak, seyircilerin eşlik ettiği parçaları seslendirdi. Pursaklar’daki unutulmaz konser Uğur Işılak’ın seslendirdiği Dombıra ile son buldu. Programın sonunda Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Sanatçı Uğur Işılak’a teşekkür ederek plaket takdim etti.


 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER