ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL34°C
Az Bulutlu
KÜLTÜR-SANATTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 01 Mayıs 2013 Çarşamba 12:23

Türkiye, Avrupa'nın en iyi spa destinasyonu seçildi


Hindistan'ın popüler dergilerinden AsiaSpa India'nın,Türkiye'yi Avrupa'nın favori spa destinasyonu seçtiği bildirildi.
     Kültür ve Turizm Bakanlığından yapılan açıklamada, Hindistan'ın en iyi spa tesisleri, otel ve restoranları ile sektörün bu alandaki en iyi ürünlerini, yöneticilerini ve terapistlerini ödüllendiren derginin her yıl düzenlediği "GeoSpa/AsiaSpa Ödülleri"ne bu yıl uluslararası bir boyut kazandırdığı belirtildi.
     "Reader's Choice Awards" başlığı ile uluslararası destinasyon bazında okuyucu ödülleri vermeye başlayan AsiaSpa India'nın, Hindistan'ın yanı sıra Asya ve Avrupa'nın da en iyi destinasyonlarını seçtiği vurgulanan açıklamada, şunlar kaydedildi:
     "Türkiye'nin 'Reader's Choice Awards: My Favourite Spa Destination-Europe' ödülüne layık görüldüğü ve 350 binin üzerinde okuyucunun oyuyla belirlenen '6. GeoSpa/AsiaSpa Ödülleri'nde Tayland'da Asya'nın en iyi spa destinasyonu oldu.
     Hindistan'ın yüksek tirajlı Spa ve Welness dergisi AsiaSpa India ödüllerin oylama ve değerlendirmelerini dünya çapında 100 ülkede 500 ofis ile faaliyet yürüten Grant Thornton International Ltd. danışmanlık firmasının Hindistan Ofisi'ne yaptırdı."
     Açıklamada, Türkiye'yi, Hindistan'da, Avrupa'nın en iyi spa destinasyonu yapan "Reader's Choice Awards: My Favourite Spa Destination-Europe" ödülünün, derginin Yeni Delhi'de düzenlediği törenle, Kültür ve Turizm Bakanlığı Kültür ve Tanıtma Müşaviri Özgür Aytürk'e teslim edildiği kaydedildi.
    

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER