ÖNE ÇIKANLAR :
KÜLTÜR-SANATTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Eylül 2013 Çarşamba 01:29

Taş Devri Ailesi geliyor

Taş Devri Ailesi geliyor

Büyük küçük herkesin kahramanları; "Taş Devri Ailesi" ilk defa Türkiye’ye geliyor.


Büyük küçük herkesin kahramanları; Fred Çakmaktaş, Barney Moloztaş, Bambam, Çakıl ve tüm Taş Devri ailesi ilk defa Türkiye’ye geliyor.

7-15 Eylül tarihleri arasında Cevahir Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirilecek etkinliğe Cevahir AVM ziyaretçileri ücretsiz olarak katılabilecek.

İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi, 7-15 Eylül 2013 tarihleri arasında birinci kat orta alanda Taş Devri kasabasını sevilen kahramanları ve eğlencesiyle okula dönüş döneminde ücretsiz olarak ziyaretçilerine getiriyor. Etkinlik tarihlerinde İstanbul Cevahir’in birinci katında kurulacak Taş Devri oyun alanında çocuklar; Bambam ve Çakıl olacak, Dino’nun kuyruğundan kayarak eğlenceli dakikalar geçirecekler.

Cevahir Alışveriş Merkezi’nde okula dönüş dönemi için özel olarak hazırlanan Taş Devri etkinliğinde çocuklar Çakmaktaşların 3 boyutlu evine misafir olacak ve eğlenceli zaman geçirme imkânı yakalayacaklar. Ayrıca, ziyaretçiler Fred ve Barney’in klasikleşen bowling oyununu oynama şansı bulacaklar. Workshop alanında çocuklar Taş Devri boyama kitapları ile eğlenceli dakikalar geçirirken bir yandan da Taş Devri ailesiyle fotoğraf çektirme şansı yakalayacaklar.

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER