ÖNE ÇIKANLAR :
KÜLTÜR-SANATTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Mart 2013 Salı 21:44

Son düetini bir televizyon çalışanı ile yapmış


Arabesk müziğin sevilen isimlerinden olan Müslüm Gürses, son düetini KKTC’de yapmış. Geçtiğimiz Ramazan ayı boyunca Ada Tv ekranlarında yayınlanan Bir Akıllı Bir Deli programında canlı performanslar sergiyenen Gürses, son düetini bir hayranı olan kanal çalışanı ile yapmış.

Geçtiğimiz Ramazan ayında Yunus Bülbül ile birlikte bir ay boyunca televizyon programı yapan Gürses, kanalda teknik müdür olarak çalışan Beyazıt Gürarslan’ın büyük bir hayranı olduğunu duyunca bir anda kendisini yayına davet etmiş ve kendisine bir jest yapmış. Gürarslan’ın söylediği Hasret Rüzgarları isimli şarkıyı birlikte dillendiren Müslüm Gürses ile Gürarslan’ın yer aldığı görüntülerde, baba lakaplı Müslüm Gürses, hayranının sesini beğenerek alkışladığı ve ardından da Güraraslan’a eşlik ettiği görülüyor.

Müslüm Gürses’in ölümüne çok üzüldüğünü dile getiren hayranı Gürarslan, "Müslüm babanın imzalı bir resmi için her şeyi veririm. Müslüm babayı zaten çok seviyordum. Bana jest yaptıktan sonra bendeki yeri daha da ayrı oldu." dedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER