ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Az Bulutlu
KÜLTÜR-SANATTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Haziran 2014 Salı 15:24

Şenlikoğlu, ‘sperm bankası o çocuğu’ anlatacak

Şenlikoğlu, sperm bankası o çocuğu anlatacak

Yazar Emine Şenlikoğlu, öyle bir kitabı kaleme aldı ki… Bu kitap çok konuşulacak.


Ünlü yazar Emine Şenlikoğlu, yeni kitabının hazırlığında olduğunu, kısa bir süre içinde eseri okuyucuyla buluşturacağını müjdeledi.

Radyo İstanbul Ajansı’nda Hamit Eteevrans’la Yüz Yüze’ye konuk olan Şenlikoğlu, ilk kez kendi alanı dışında bir kitabı kaleme aldığını vurguladı. Yeni kitabında bir sperm bankası çocuğunun hayatını anlattığını ifade eden Şenlikoğlu, bu eserin dizi film olacağını da sözlerine ekledi. Şenlikoğlu, “Bu eser beni şu ana kadar alışılagelmiş romanlarımdan farklı kılacak. Bizim de bir ilkimiz olsun” dedik.

HAYATI BOYUNCA SADECE ONU KISKANDI

Usta kalem Şenlikoğlu, hayatı boyunca kıskandığı o kişiyi de açıkladı. Olmak istediği ama olamadığı o ismin eski Başbakan Tansu Çiller olduğunu kaydeden Şenlikoğlu, Çiller’i kıskanmasındaki o nedeni şu sözlerle anlattı: “Tansu Çiller o kadar potlar kırıyordu ki, çevresi onu hemen topluyordu. Kırdığı potları bir anda örtülüyordu. Onu, o ortamı çok kıskandım. Benim hiçbir hatamı, hiçbir arkadaşım örtmedi. Daha çok ifşa ettiler. Hiç kimse bana, ‘sen şu hatayı yapıyorsun’ demedi. Arkamda baya büyük bir teşkilat olarak çalıştılar.” 

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER