ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Yağışlı
KÜLTÜR-SANATTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Eylül 2014 Perşembe 12:14

Şehri deliler basacak!

Şehri deliler basacak!

Akıl hastanesinden kaçan 3 arkadaşın başından geçen komik olayları anlatan “Delisin Delisin!”, 24 Ekim’de vizyona giriyor.


Akıl hastanesinden kaçan 3 arkadaşın başından geçen komik olayları anlatan “Delisin Delisin!”, 24 Ekim’de vizyona giriyor.

“Koğuş Akademisi” filmi sonrası yeni komedi filmi “Delisin Delisin!” için kamera arkasına geçen yönetmen Tolga Baş, bu filminde de Türk sinemasının komedi dalında en çok izlenen oyuncularını bir araya getirdi. Filmde Çetin Altay, Turgut Tunçalp, Ender Gülçiçek, Ferzan Hekimoğlu, Arzu Yanardağ, Pascal Nouma ve Ufuk Karaali’nin yanı sıra sürpriz konuk oyuncular da rol alıyor.

Çekimlerinin büyük Bölümü Ayvalık’ta gerçekleştirilen filmde, aynı hastanede tedavi gören Sadri, Rami ve Fırat’ın şizofreni teşhisiyle hastaneye sonradan gelen Arhan tarafından hastaneden kaçmaya teşvik edilmeleriyle çıktıkları eğlenceli yolculuğun hikayesi anlatılıyor.

Dışarıdaki hayatı merak etmeleriyle başlayan yolculukları sırasında 3 kafadar, sorunları da kendi yöntemleriyle çözüyor. Zaman zaman bir delinin samimiyet ve saflıkla, kendini akıllı zanneden birinden çok daha zeki olabileceğini gösteren 3 arkadaş, izleyenleri kendi dünyalarına doğru komik bir yolculuğa çıkarıyor.

Delisin Delisin!, 24 Ekim’de sürprizlerle birlikte vizyona girecek.


 

KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER