ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL27°C
Az Bulutlu
KÜLTÜR-SANATTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Kasım 2012 Salı 12:28

Satranç şampiyonlarına büyük övgü

Satranç şampiyonlarına büyük övgü


Satranç turnovasında görev alan ve yarışan öğrenciler Adana Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan’ı ziyaret ederek bire süre görüştü.

Belediye Başkanı Kazım Özgan; Kozan’da satranç sporunun gelişmesine ve satranç sporcularının ulusal kuvvet dengesi sahibi olmalarına çok sevindiğini ve turnuvalarda başarılı ve heyecanlı müsabakalar yapıyor olmasından memnun olduğunu söyledi.

Kozan ve çevresinde satranç sporunun öğretilmesi, oynanması ve yaygınlaştırılması konusunda her türlü yardıma hazır olduklarını da kaydeden Başkan Özgan, kendi koltuğuna Kozan Küçükler Şampiyonu Hakkı Ata Özgüner’i oturtarak gelecekte Kozan’ı yönetecek olan bu gençlerin şimdiden yönetmeyi hedef alarak aday olmaları gerektiğini değindi.

Kozan Yıldırım Spor Kulüp Başkanı ve Türkiye Satranç Federasyonu İlçe Temsilcisi Halil Akyürek, Başkan Özgan’ı ziyaretinde Başkan’a bir buket çiçek ve Olimpiyat Satranç Takımı hediye etti.

Sporcular, öğretmenler ve veliler hep birlikte Başkan Kazım Özgan’a Satranç sporuna göstermiş olduğu ilgi ve tanıtım amacıyla bilboardlara koyduğu satranç turnuvası ödül töreni resimleri içinde ayrıca hep birlikte teşekkür etti.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER