ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Rüzgarlı
KÜLTÜR-SANATTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Mart 2013 Çarşamba 11:00

Sami Yusuf, Kutlu Doğum programında Antalya'da


Antalya Kültürlerarası Diyalog Merkezi (AKDİM) Kutlu Doğum'a özel program yapıyor. Programda dünyaca tanınan sanatçı Sami Yusuf ile Ertuğrul Erkişi sevenleriyle buluşacak. Ayrıca 'Peygamberimiz' kitabının yazarı Reşit Haylamaz şair-yazar ve Tv programcısı Serdar Tuncer de programda yer alacak.

Türkiye’de bu tarz bir organizasyonda ilk kez sahne alacak olan Sami Yusuf, heyecanını Twitter hesabından tüm dünyaya duyurdu. AKDİM Genel Koordinatörü Dr. H. İbrahim Kundak, “Kutlu Doğum Haftası’nın bütün Müslümanların gönlünde kardeşlik duygusunun ve kardeşlik coşkusunun yeniden filizlenip yeşermesi için tüm gönül dostlarımızın bu özel geceye teşrif ederek onurlandırmalarını dilerim.” diyerek bu kutlu geceye herkesi davet etti.

Programın 6 Nisan Cumartesi günü saat 20.00’de ANFAŞ Expo Center’da 15 bin kişinin katılımıyla gerçekleşeceği bildirildi. Program biletleri AKDİM, Antalya NT mağazası ve Biletix şubelerinde satılıyor. Program detayları www.gullerinefendisi.org, www.akdim.org sayfalarından ve twitter hesaplarından (@KutluDogumOzel ve @Akdim_Antalya) öğrenilebilir. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER