ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Kuvvetli Sağanak
KÜLTÜR-SANATTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Aralık 2016 Salı 09:41

"Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi" yarın vizyona girecek

"Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi" yarın vizyona girecek

Gareth Edwards'ın yönettiği "Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi", Ölüm Yıldızı'nın planlarını çalmayı görev edinen bir grubun mücadelesini ele alıyor


Gareth Edwards'ın yönettiği ve Felicity Jones, Diego Luna, Ben Mendelsohn ile Donnie Yen'in oynadığı "Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi" yarın vizyona girecek.

Lucas Film'in yeni ara dönem filmlerinden ilki olarak lanse edilen "Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi", bir grup beklenmedik kahramanın, imkansız görünen "Ölüm Yıldızı" planlarını çalma görevi için bir araya gelmesini konu alıyor.

Kahramanlardan oluşan ekibin mücadelesini merkezine alırken 1977 tarihli Star Wars: Episode IV'ün öncesine dönen fantastik macera türündeki film özetle şöyle:

"Bir grup beklenmedik kahraman, imparatorluğun en büyük imha silahı olan Ölüm Yıldızı planlarını çalma görevi için bir araya gelir. Star Wars zaman tünelindeki bu kilit olay, sıra dışı şeyler yapmayı seçen sıradan insanları bir araya getirir ve bu şekilde kendilerinden daha büyük bir amacın parçası haline gelirler."

KAYNAK:
AA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER