ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL19°C
Açık
KÜLTÜR-SANATTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 08 Mayıs 2014 Perşembe 17:12

Renkli parmaklar ödüllerini aldı

Renkli parmaklar ödüllerini aldı

Özel Nilüfer Safvet Koleji tarafından İnegöl'deki anasınıfı öğrencileri arasında 4'üncüsü düzenlenen pastel boya resim yarışması sonuçlandı.


5-6 yaş grubu 453 öğrencinin katıldığı törende, derece alan 30 öğrenciye madalya ve hediyeleri takdim edildi.

Özel Nilüfer Safvet Koleji tarafından İnegöl'deki anasınıfı öğrencileri arasında düzenlenen 4. pastel boya resim yarışması sonuçlandı. İnegöl’deki Ansınıfları 5-6 yaş grubu 453 öğrencinin katıldığı törende, derece alan 30 öğrenciye madalya ve hediyeleri takdim edildi.
FEM Dershanesinin çok amaçlı salonunda düzenlenen ödül törenine, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve velileri katıldı. Törenin öncesinde ise salon girişinde minik öğrencilerin resimlerinin sergilendiği ‘Resim Sergisi’ gezilerek incelendi. İnegöl’de bulunan resmi ve özel okullarda bulunan anasınıfları ve kreşteki yüzlerce öğrencinin katıldığı boyama şenliğinde, yarışmaya katılan her öğrenci madalya ve hediye kazandı.

Pastel boya ile yapılan resim yarışmasına katılan miniklerin, yeteneklerini ve hayal güçlerini kullanarak ortaya koydukları birbirinden güzel resimleri, jüri heyeti ve aileleri tarafından büyük ilgi gördü. Ödül töreninde ise, tam bir heyecan fırtınası yaşandı. Törende konuşan Özel Safvet Koleji Müdürü İsmail Göbül, Boyama Şenliği’nin eğlenceli resim yarışmasından oluşan renkli bir organizasyon olduğunu ifade etti. Bu kadar sevimli miniği bir araya toplamaktan ve onları sevindirmekten, onların heyecanını paylaşmaktan büyük mutluluk duyduklarını kaydeden Göbül, bu yarışmanın öğrencilerin özgüven kazanmalarında ve sosyalleşmelerinde önemli katkılar sağlayacağına inandığını söyledi.

Konuşmaların ardından, yarışmaya katılan bütün öğrencilere çeşitli hediyeler verilirken, ilk otuza giren öğrenciler ayrıca ödüllendirildi. İlk dört öğrenciye altın madalya, diğer yirmi altı öğrenciye ise gümüş madalya takdim edildi. Ayrıca birinci olan öğrenci akülü araba, ikinci öğrenci bisiklet ve üçüncü olan öğrenci dijital fotoğraf makinası kazandı. Yarışmanın dördüncüsü olan öğrenciye ise Mansiyon ödülü olarak boyama seti hediye edildi. İlk üçe giren okul yönetimine lazer yazıcı, öğretmenlerine ise tablet, diğer öğrencilere boyama seti ve okul çantası hediye edildi.

Yarışmada birinciliği M.M. Samda İlkokulu'ndan Feyzanur Aracıdoğan, ikinciliği Zübeyda Hanım Anaokulu'ndan Irmak Kaya, üçüncülüğü Vehbi Koç İlkokulu'ndan Mustafa Onur Acar elde ederken, mansiyon ödülünü ise M.M. Samda İlkokulu'ndan Ceylin Güler aldı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER