ÖNE ÇIKANLAR :
KÜLTÜR-SANATTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Aralık 2012 Perşembe 11:06

Perde son kez açılacak

Perde son kez açılacak


Kayseri Büyükşehir Belediyesi 2012 yılına yine kültür sanat etkinlikleri ile veda edecek. Yılın son günlerinde iki farklı tiyatro oyunu, Kayserili tiyatroseverlerle buluşacak.

        Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı'nın yıl boyunca gerçekleştirdiği etkinliklerle Kayseri'de sosyal kültürel hayat oldukça hareketli geçti. Yılın son günlerinde de hem büyükler hem de çocuklar için sahnelenecek tiyatro oyunları ile 2012 yılının tiyatro perdesi kapanacak.

        İlk olarak 28 Aralık 2012 Cuma günü, 'Komşu Köyün Delisi' isimli oyun, tiyatroseverlerin beğenisine sunulacak. Şehir Tiyatrosu'nda sahnelenecek oyun, saat 19.00'da başlayacak. Üstün Dökmen'in kaleme aldığı iki perdelik komedi oyunu, Kayserilileri kahkahaya boğacak. Yılın son oyunu 'Barış Gezegeni' olacak. Çocuk tiyatroseverler için sahnelenecek oyun, çocukları hem eğlendirecek hem de eğitecek. 30 Aralık Pazar günü sahneye konacak oyun, saat 13.00'de başlayacak. Her iki tiyatro oyunu da Büyükşehir Belediyesi'nin diğer etkinlikleri gibi ücretsiz olarak takip edilebilecek.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER