ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL28°C
Az Bulutlu
KÜLTÜR-SANATTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Eylül 2017 Cuma 08:24

Miss Turkey 2017

Miss Turkey 2017

İstanbul'da Granda Pera Emek Sahnesi'nde gerçekleştirilen yarışmada 3 güzel kraliçe seçildi. Kraliçe seçilen 3 güzel, önümüzdeki günlerde farklı ülkelerde gerçekleştirilecek güzellik yarışmalarında Türkiye'yi temsil edecek.


Miss Turkey 2017 Yarışması'nda kraliçe seçilen 3 güzele taçları takıldı.

Miss Turkey Organizasyonu tarafından Grand Pera Emek Sahnesi'nde gerçekleştirilen yarışmaya 20 güzel katıldı.

Jürisi Can Sandıkçıoğu, gazeteci yazar Güneri Civaoğlu, 2012 Miss Turkey kraliçesi Çağıl Özge Özkul, müzisyen Meyra Ilıcak, bale sanatçısı ve koreograf Tan Sağtürk, moda tasarımcısı Özlem Süer, plastik cerrah Öp. Dr. Bülent Cihantimur, Özal Global Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ali Alp'ten oluşan yarışmada, Miss Turkey World kraliçesi Itır Esen, Miss Turkey Universe kraliçesi Aslı Sümen ve Miss Turkey Supranational kraliçesi Pınar Tartan olarak belirlendi. Güzellere önceki yıl kraliçe olan kişiler tarafından taçları takıldı.

1980 yılından beri "Miss World", "Miss Universe", "Miss Supranational" ve "Miss International" yarışmalarının Türkiye lisans sahibi olan organizasyon, Miss Turkey 2017'da dereceye giren üç güzeli, Türkiye'yi temsil etmek amacıyla dünyanın çeşitli yerlerinde düzenlenen bu yarışmalara gönderecek.

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER