ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Yağmur
KÜLTÜR-SANATTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Nisan 2014 Pazartesi 11:14

Kurtlar Vadisi Pusu'dan müthiş rekor!

Kurtlar Vadisi Pusudan müthiş rekor!

Perşembe günü reytinglerinin değişmez lideri Kurtlar Vadisi Pusu, yine rekora imza attı.


Perşembe günü reytinglerinin değişmez lideri Kurtlar Vadisi Pusu, bu hafta da unvanını korudu. ATV‘de yayınlanan dizi hem güncel hem de özet bölümü ile yine en çok izlenerek rekora imza attı. 

Bir reyting araştırma şirketinin verilerine göre, Türkiye'de milyonları aşan bir hayran kitlesi olan Kurtlar Vadisi Pusu reyting listesinde ilk sırada yer alırken ikinciliği ise aynı bölümün fragmanı takip etti. 

Vadi sadece aldığı rekor reyting rakamları ile gündemdeki yerini her zaman korumayı başarıyor. Elde ettiği kemik hayran kitlesi tarafından beğeni ile izlenen Kurtlar Vadisi Pusu sevenleriyle olan gönül bağını 10 yılı aşkın süredir devam ettiriyor. 

Günümüzde bir çok dizinin çeşitli sebeplerle başlamadan bittiği veya başladıktan sonra yeterli ilgiyi göremediği için ekranlara veda ettiği göz önüne alındığında Vadi, izleyici kitlesinin sadakati ve ekibin başarısı herşeyi özetliyor. 

Türkiye'nin gündemine hiç sessiz kalmadı

Yaşamındaki adaletsizliklerin tatmin edilmeyen adalet duygusunun içinde biriktirdiği her türlü haksızlığı dile getiren, sonra da bu haksızlığı düzeltmeye çalışan yönü onu farklı kılıyor.

Bir çok izleyici Perşembe günü işinden evine erken geliyor, misafirliğe gitmiyor, Kurtlar Vadisi Pusu başladığında ekranın karşısına geçerek, diziyi kaçırmak istemiyor. 

Dizi Türki Cumhuriyetleri'nde de izleniyor.

Türk dizilerinin yurt dışına açılmasıyla, Türkiye'nin tanıtımına olumlu katkı sunarken, Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan, Irak olmak üzere bir çok ülkede beğeniyle izleniyor. 

KAYNAK:
yazete.com
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER