SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
KÜLTÜR-SANATTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Kasım 2014 Cuma 00:23

Jazz'ın ustasından Emirgan albümü

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/dsfsdsjpg-1483735-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/dsfsdsjpg-1483735-622x360.jpg
Kerem Görsevden Emirgan albümü

Kerem Görsev 15. albümüne Emirgan adını verdi. Albümde Ernie Watts ile birlikte çalıştı.


Kerem Görsev'in 15. albümü Emrgan yakında müzik markette yerini alacak. İlk Albümü Hands & Lips ile 1994 yılında bestelerini kayıt altına almaya başlayan sanatçi Abbey Road Studyolarında, London Philharmonia Orchestra ile kayıtlarını yaptığı THERAPY albümünde beraber çalıştığı Grammy ödüllü saksafoncu Ernie Watts’ı tekrar davet etti. Ernie Watts ile birlikte davulda Ferit Odman Kontrabasta Kağan Yıldız, tamamı Kerem Görsev’in bestelerinden oluşan ‘ Emirgan ‘ adlı albümü hazırladılar.    Album Kerem Görsev Trio ve Ernie Watts’ın beraberce sergiledikleri dinamik performansın keyifli bir ifadesi. Istanbul’da kaydedilen albümün mastering’i Garet Williams Audio tarafından Manchester’da yapıldı. Radikal'in haberine göre, albümün grafik tasarımını Feridun Ertaşkan hazırladı. Rec By Saatchi etiketi ile basılan albümün ön ve arka kapağında Kerem Görsev için ayrı bir öneme sahip Emirgan semtinin nostaljik fotoraflarına yer verildi..
KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

Akademi, "edebiyatın yeni seslerini" arıyor!

SONRAKİ HABER

İstanbul Modern'e anlamlı bağış

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.