ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL14°C
Parçalı Bulutlu
KÜLTÜR-SANATTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Nisan 2014 Pazartesi 12:39

‘Karım burada ya pardon’

Karım burada ya pardon

Teoman ‘Yavaş Yavaş’ isimli turnesinin finalini önceki akşam İstanbul Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi Ana Tiyatro’da yaptı


Vodafone FreeZone sponsorluğunda gerçekleşen ‘Yavaş Yavaş’ turnesi kapsamında 15 şehirde hayranlarıyla buluşan Teoman, turnenin finalini önceki akşam gerçekleştirdi. Biletleri günler öncesinden tükenen final konserine, “Renkli Rüyalar Oteli” şarkısıyla başlayan Teoman, hayranlarına keyifli saatler yaşattı.

Sahnede alkol alan Teoman konserin ilerleyen dakikalarında, “Bu ana kadar hata yapmadım bundan sonrası için sorumluluk kabul etmiyorum. Çünkü içtiklerim vurmaya başladı” dedi. Teoman, seyircilerin ‘Rapsodi’ ve ‘Papatya’ şarkılarını istemesine, “Onların sözünü unuttum” diye karşılık verdi. Bir grubun, “Teoman” diye bağırmasına, “Bağıran 3 kişiye teşekkür ederim” diyerek espri yapan Teoman, bir grup genç kızın “Teoman seni seviyoruz” tezahüratlarına da “Karım burada ya, pardon” şeklinde karşılık verdi. Konserde bir kez bis yapan Teoman, “Çocuklar iyi ki gelmişsiniz. Morukları görmekten sıkılmıştım” dedi.

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER