ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
KÜLTÜR-SANATTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Mayıs 2014 Salı 14:55

Hollywood yıldızları Antalya'ya geliyor!

Hollywood yıldızları Antalyaya geliyor!

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Türel, Altın Portakal Film Festivali'nde Hollywood ve Yeşilçam yıldızlarını buluşturacaklarının müjdesini verdi.


Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, "Altın Portakalı Türkiye'ye yakışan bir festival yapmak için çalışmalara başladık. Festivalde, Hollywood ve Yeşilçam yıldızları buluşacak" dedi.

Türel, yaptığı açıklamada, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik ve bakanlık yetkilileriyle Fransa'da düzenlenen Cannes Film Festivali'ne katılacağını söyledi.

Bu festivalde film prodüktörleri, yapımcılar ve dünyaca ünlü yıldızlarla biraraya geleceğini belirten Türel, yıldızları Antalya'ya davet edeceğini dile getirdi.

Altın Portakal Film Festivali'ni eski günlerine döndüreceklerini dile getiren Türel, "Altın Portakalı Türkiye'ye yakışan bir festival yapmak için çalışmalara başladık. Festivalde, Hollywood ile Yeşilçam yıldızları buluşacak. Festivali, Türk sinemasının kalbinin attığı bir festival haline getireceğiz ve uluslararası sinema da ağırlıklı olarak yer alacak" dedi. 

KAYNAK:
AA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER