ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Parçalı Bulutlu
KÜLTÜR-SANATTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Kasım 2016 Perşembe 14:33

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Gönül Ülkü Özcan mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğandan Gönül Ülkü Özcan mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türk tiyatrosunun gelişmesine değerli katkılarda bulunan, sanatçı kişiliği ve canlandırdığı karakterlerle vatandaşlarımızın sevgisini kazanan Gönül Ülkü Özcan, her zaman sevgi ve saygıyla yad edilecektir"


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk tiyatrosunun gelişmesine değerli katkılarda bulunan, sanatçı kişiliği ve canlandırdığı karakterlerle vatandaşların sevgisini kazanan Gönül Ülkü Özcan'ın, her zaman sevgi ve saygıyla yad edileceğini ifade etti.

Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezinden yapılan açıklamaya göre, Erdoğan, tiyatro sanatçısı Gönül Ülkü Özcan'ın vefatı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Türk tiyatrosunun saygıdeğer ismi Gönül Ülkü Özcan'ın vefatını derin bir teessürle öğrendiğini belirten Erdoğan, mesajında şunları kaydetti:

"Kıymetli eşi, merhum Gazanfer Özcan ile birlikte Türk tiyatrosunun gelişmesine değerli katkılarda bulunan, sanatçı kişiliği ve canlandırdığı karakterlerle vatandaşlarımızın sevgisini kazanan Gönül Ülkü Özcan, her zaman sevgi ve saygıyla yad edilecektir. Değerli sanatçımız Gönül Ülkü Özcan'a rahmet, ailesine, sevenlerine ve sanat camiamıza başsağlığı diliyorum."

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER