SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
KÜLTÜR-SANATTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Ekim 2014 Salı 11:39

Istanbul Devlet Tiyatroları’nda Program Değişikliği

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/istanbul-devlet-tiyatrolarinda-program-1476115-465x309.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/istanbul-devlet-tiyatrolarinda-program-1476115-622x360.jpg
"Çöl Fırtınaları" oyununa bileti olanlar dikkat!

Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü, ‘Çöl Fırtınaları’ isimli oyunda zorunlu program değişikliği yaptı.


Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü, ‘Çöl Fırtınaları’ isimli oyunda zorunlu program değişikliği yaptı.

İstanbul Devlet Tiyatroları Cevahir 1 Sahnesi’nde bugünden itibaren seyirciyle buluşması beklenen ‘Çöl Fırtınaları’ oyunu, sanatçı rahatsızlığı nedeniyle Ekim ayı programından çıkartıldı. Cevahir 1 Sahnesi’nin yeni oyunları ‘Nice Yıllara’ ve ardından ‘Geçtim Ama Tiyatrodan’ olacak.

Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü’nün yaptığı bu değişiklik sonrası sahnenin 14 Ekim programında oyun yer almazken, ‘Nice Yıllara’ isimli oyun 15-19 Ekim tarihleri arasında 6 temsil verecek. ‘Geçtim Ama Tiyatrodan’ oyunu ise 21-31 Ekim tarihleri arasında 11 temsille seyirci karşısına çıkacak.

BİLETLER GİŞELERDEN DEĞİŞTİRİLECEK

‘Çöl Fırtınaları’ isimli oyuna internet üzerinden bilet alan seyirciler, yeni oyunları izleyebilmek için biletlerini gişelerden değiştirebilecek. İade talebinde bulunan seyircilerin ise biletsatis@devtiyatro.gov.tr adresine taleplerini ve rezervasyon numaralarını belirterek elektronik posta göndermesi gerekiyor. Gişeden bilet alan seyircilerin talepleri de yine Devlet Tiyatroları’nın bilet satış gişelerinden karşılanacak.

 

KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Stevie ödülleri sahiplerini buldu

SONRAKİ HABER

Filmekimi’ni bizimle takip edin!

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.