ÖNE ÇIKANLAR :
KÜLTÜR-SANATTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 15 Haziran 2017 Perşembe 09:34

Bu hafta 6 film vizyona girecek

Bu hafta 6 film vizyona girecek

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 3'ü yerli 6 film vizyona girecek.


Ahmet Kapucu'nun yönettiği, Burak Satıbol, Ayhan Taş, Serkan Kuru, Cemal Hünal, Tamer Karadağlı ve Mahmut Tuncer'in rol aldığı "Sinyalciler: Son Akşam Yemeği" izleyici ile buluşacak.

Komedi türündeki film, İstanbul'un güzide semtlerinden Hacıhüsrev'de yaşayan 3 kafadarın, "İsa" adındaki bir adamın "son akşam yemeği" adlı tablosunu çalmalarıyla gelişen komik olaylar etrafında dönüyor.

- "Eşik"

Erkan Tahhuşoğlu ve Ayhan Salar'ın yönetmenliğini yaptığı "Eşik", farklı kuşaklardan iki kadının hikayesini odağına alıyor.

Dram türündeki filmin başrollerinde Senem Çelikkol, Bedia Yaman, Mine Özen, Raci Küçük ve Ali Meriç gibi isimler yer alıyor.

- "Deccal 2"

Murat Prosçiler, Burak Sarımola, Gülay Hayır, Volkan Cal, Emel Karaköse ve Toygun Ateş'in rol aldığı "Deccal 2"nin yönetmenliğini Özgür Bakar yaptı.

Bakar'ın senaryosunu Alper Kıvılcım ile birlikte kaleme aldığı korku türündeki "Deccal 2", ilk film sonrası kehanetin izini sürmeye devam ediyor.

- "Sniper: Duvar"

Doug Liman'ın yönettiği "Sniper: Duvar" adlı filmin başrollerinde Aaron Taylor-Johnson, John Cena ve Laith Nakli oynuyor.

Senaryosu Dwain Worrell'e ait olan film, aralarında dağılmaya başlayan bir duvar dışında bir şey olmayan ve Iraklı bir keskin nişancı tarafından kapana kısılan iki Amerikan askerinin psikolojik gerilim hikayesini odağına alıyor.

- "Gençlik Başımda Duman"

İzlanda yapımı "Gençlik Başımda Duman", İzlanda'da bir balıkçı kasabasında yetişkinliğe adım atma arefesindeki Thor ve Christian adındaki iki gencin hikayelerini beyaz perdeye taşıyor.

Guomundur Arnar Guomundsson'un yönetmenliğini üstlendiği filmde Baldur Einarsson, Blaer Hinriksson, Dilja Valsdottir ve Katla Njalsdottir gibi isimler rol aldı.

- "Arabalar 3"

Brian Fee'nin yönettiği animasyon filmi "Arabalar 3"ün orijinal seslendirmelerini Owen Wilson, Tony Shalhoub, Kerry Washington, Chris Cooper ve Armie Hammer yaptı.

Senaryosu John Lasseter, Dan Fogelman, Brad Lewis, Ben Queen ve Brian Fee ait olan devam filminde, araba yarışı bir önceki serinin kaldığı yerden sürecek.

KAYNAK:
AA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER