ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Yağışlı
KÜLTÜR-SANATTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 08 Mart 2014 Cumartesi 16:04

"Benimle evlenir misin?"i bando eşliğinde söyledi


Antalya'da yaşayan Nazmi Berkay Uzun (25), bir alışveriş merkezinde kız arkadaşı Meliha Aras'a (24) bando eşliğinde evlilik teklif etti.
Muratpaşa ilçesindeki bir alışveriş merkezinin alt katında Antalya Şenlik Bandosu eşliğinde karşılanan sevgililer, müşterilerin alkışları eşliğinde dans etti. Nazmi Berkay Uzun, kız arkadaşı Meliha Aras'a çiçek vererek evlilik teklifini yaptı.
Bando takımının müziği eşliğinde bir süre dans eden çiftin üzerine arkadaşları çiçek saçtı. Yüzüğü parmağına takan Aras, Uzun'un evlilik teklifini kabul etti.
Alışveriş merkezine gelen müşteriler de evlilik teklifi seremonisini ilgiyle izledi.
Uçuş okulunda pilotluk eğitimi alan Nazmi Berkay Uzun, yaklaşık bir yıldır evlilik teklifi üzerine düşündüğünü söyledi. İstanbul'da beden eğitimi öğretmenliği yapan kız arkadaşını "Bir arkadaşımıza sürprizimiz var. Arkadaşımızın evine hediye olarak bir şeyler alacağız" diyerek Antalya'ya getirdiğini ifade eden Uzun, "Burada herkes evlenme teklifi olacağını biliyordu. Yaklaşık bir ay önce hazırlıklara başladık. Herkes birbiriyle irtibat halindeydi. Bunda önemli olan organizasyonu hiç belli etmemek. Organizasyonda yer alan okul ve ekip arkadaşlarıma, aileme teşekkür ederim" dedi.
Meliha Aras ise erkek arkadaşı Uzun ile yaklaşık 2,5 yıldır süren bir ilişkileri olduğunu söyledi. Evlilik teklifi beklediğini ancak bu kadar güzel olacağını tahmin etmediğini anlatan Aras, "Teklifi bugün beklemiyordum. Birbirimizi çok seviyoruz, mutlaka evlilik teklifi olacaktı ama bu şekilde olması çok güzel, çok mutlu edici. Teklife çok sevindim. İnanılmaz mutluyum. Umarım bir ömür ayrılmadan devam ederiz" diye konuştu.
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER