ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Parçalı Bulutlu
KÜLTÜR-SANATTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Haziran 2014 Pazartesi 13:29

Alternatif Rock Grubu Dorian Hard Rock Cafe Sahnesinde!

Alternatif Rock Grubu Dorian Hard Rock Cafe Sahnesinde!

Alternatif rock dünyasının önemli isimlerinden olan grup Dorian, Hard Rock Cafe organizasyonu ile İstanbul'da sahne alacak.


Her hafta Perşembe akşamları Ücretsiz Canlı Müzik konserleriyle farklı şarkıcı ve grupları ağırlamaya devam eden Hard Rock Cafe Istanbul, geçtiğimiz hafta sahnesinde Moğollar’ı ağırladı. Moğollar, Moğolistan dönüşü verdikleri ilk İstanbul konserlerinde “Selvi Boylum Al Yazmalım”, “Devlerin Aşkı” ve “Bir Şey Yapmalı” gibi klasikleşmiş parçalarıyla dinleyicileri kendilerine hayran bıraktılar.

Hard Rock Cafe Istanbul 3 Temmuz’da da Dorian ile Buluşturacak

Live Music geceleriyle klasikleşmiş olan Hard Rock Cafe, İstanbul’da da geleneği bozmuyor ve 3 Temmuz Perşembe akşamı Live Music sahnesini Dorian’a ayırıyor. 2013 yılında yayınladıkları “İstanbul” singleları ile yeni albüm için heyecanımıza heyecan katan Dorian daha fazla bekletmeden Şubat 2014’te yeni albümü dinleyicilerine sundu. Albümün sonbahar turnesine çıkmadan Hard Rock Cafe Istanbul’da konser verecek olan grup “Yeniden Hayata”, “Bakma Yüzüme” gibi sevilen parçalarının yanında yeni albüm şarkılarıyla da dinleyicisini coşturacak. 

Hard Rock International Hakkında
55 ülkede; 140 kafe, 20 otel ve farklı işletmeleri ile toplam 181 mekânda hizmet veren Hard Rock International (HRI) küresel çapta en çok tanınan şirketlerden biridir. Bir Eric Clapton gitarı ile başlayarak Hard Rock, tüm dünyadaki mekânlarında sergilenen dünyanın en büyük müzik memorabilia* koleksiyonuna sahiptir. Hard Rock aynı zamanda, koleksiyoncuların her zaman ilgisini çeken moda ve müzikle ilişkili ürünleriyle; Hard Rock Live performans mekanlarıyla ve ödüllü web sitesiyle de tanınmaktadır. HRI, tüm Hard Rock markalarının küresel boyuttaki ticari marka sahibidir.
KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER