ÖNE ÇIKANLAR :
KÜLTÜR-SANATTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Temmuz 2013 Pazartesi 19:57

Ağrı Belediyesi'nden Fatih Mahallesi'ne amfi tiyatro

Ağrı Belediyesinden Fatih Mahallesine amfi tiyatro


Ağrı'nın Fatih Mahallesi'nde inşaatı süren Fatih Sultan Mehmet Parkı'nda amfi tiyatro çalışmaları devam ediyor.

Belediye Başkanı Hasan Arslan, parktaki inceleme gezinde yaptığı açıklamada, Fatih Mahallesi'nde 42 dönüm üzerinde yapım çalışmaları devam eden parkın, açılışa hazır hale getirilmesi için ikinci etap çalışmalarına amfi tiyatro yapımı ile devam ettiklerini belirtti.

Başkan Arslan, "Açılışa hazırladığımız Fatih Sultan Mehmet Parkı'na amfi tiyatro ve kaykay pisti yapımımız hızlı bir şekilde devam etmektedir. Açılışa hazır duruma getirilen parkta 'gelişen dünya şartlarında kentimizi geliştirmek ve dünya şartlarında kentleşmeye ayak uydurmak' için çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir." dedi.

Çalışmaları yerinde gezen Belediye Meclis üyesi Şevket Aktaş ise "Ağrı'nın bir yerlisi olarak belediyenin ilk defa bu denli çalışmalar yaptığına şahit olduğunu belirtti. Aktaş, "Ağrılı vatandaşlarımız bizlere olan inancına, güvenine devam etmesini istiyoruz. Belediye Başkanımız Hasan Arslan, Ağrı'yı modern bir görünüme kavuşturuyor. Bu konuda vatandaşlarımız yakın bir zamanda projelerin bitmesinin ardından modern bir kette yaşayacaklarını hissedecekler." dedi.

Belediye Başkanı Hasan Arslan'ın denetim çalışmalarına Belediye Meclis üyelerinden Yalçın İnanlı ve Şevket Aktaş da eşlik ederek yapılan çalışmaları yerinde gördü.KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER