SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
KADINTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Kasım 2014 Çarşamba 13:22

Sosyete'nin ayakkabıları Contemporary İstanbul'da

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/ayakkabi-1485392-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/ayakkabi-1485392-622x360.jpg
Sosyetenin ayakkabıları Contemporary İstanbulda

2003 yılında AlinurV Articles adında bir sergi açan Alinur Velidedeoğlu Contemporary İstanbul'da.


2003 yılında AlinurV Articles adında bir sergi açan Alinur Velidedeoglu, Dolmabahçe Sanat Merkezinde yer alan ve oldukça ilgi gören bu sergisinde farklı tekniklerle oluşturulmuş enstallasyonlarını sanatseverlerle buluşturmuştu.

AlinurV Articles'da yer alan eserlerden biri olan "Everybody Walks" isimli calismasi dünyanın sadece %0,5'inin sahip olabildiği, Türkiye'nin onde gelen, taninmis ve basarili 40 kadınına ait lüks ayakkabılar ile birlikte dünyanın genel çoğunluğunun erişebildiği plastik bir adet carık'tan oluşmamaktadır.

Alinur Velidedeoglu'na ait bu eser 13-16 Kasım tarihleri arasında Contemporary İstanbul'da getirtecek olan sergide Yahsi Baraz standında ilgililerine sunulacak.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

Gebeliği ötelemeyi düşünen kadınlar dikkat!

SONRAKİ HABER

Çift terapisi ile sorunları aşmak mümkün

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.