ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Az Bulutlu
KADINTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Ocak 2014 Çarşamba 20:27

Kağıt bebeklerden tavsiyeler

Kağıt bebeklerden tavsiyeler

Podyumların en güzel kadınları, sık sık Twitter'daki takipçilerine aşk ve ilişkiler hakkında önerilerde bulunuyor.


İşte en güzel mankenlerden aşk tavsiyeleri

MIRANDA KERR

Miranda Kerr, insanın sevilebilmesi için ilk önce kendisini gerçekten sevmesi gerektiğini düşünüyor. Kerr, "Ben kendimi sevmezsem, kimse beni sevmez; ben buna inanıyorum. Ben, ışık ve aşktan oluşan bir canlıyım. Ve hayatıma giren her insana da bunu olabildiğince yansıtıyorum" diyor.

ADRIANA LIMA

Adriana Lima, insanın mutlu olması için hayatındaki kişinin çok önemli olduğuna inananlardan. Lima, "Bence gerçekten sevilmeye layık olanlar, sizi mutlu eden insanlar. Sizin en iyi yönlerinizi ortaya çıkaran insanlarla zaman geçirin ve onlarla birlikte olun" diye konuşuyor.

MOLLY SIMSBUNDCHEN

Podyumlardan sonra oyunculukta da başarıyı yakalayan Molly Sims, kendisine değer vermeyenin aşkta da şansı olmadığını düşünüyor. Sims, "Kendimi dünyadaki herkesten ve her şeyden daha çok seviyorum. Ben kendimi korumazsam kimse beni korumaz" diyor.

ROSIE HUNTINGTON-WHITELEY

Her insanın özel olduğuna inanan ve kendisine değer vermeyen insanları hayatına sokmadığını söyleyen Rosie Huntington-Whiteley, "Size herhangi biriymişsiniz gibi davrananlarla birlikte olmayın. Kıymetinizi bileni hayatınıza sokun" diye konuşuyor.

GISELE BUNDCHEN

Podyumların en parlak isimlerinden biri olan Gisele Bündchen, aşk ve sevgi konusunda sık sık Twitter'da yorumlar yapıyor. Bündchen, "Aşk çok zor. Sevmek de çok zor. Esas önemlisi her yeni tanıştığınız insana en başından itibaren iyi davranabilmek. İyi ve kibar olmak dünyanın en zor savaşı" diyor.

SABAH

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER