SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
KADINTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Ekim 2014 Salı 16:22

Fashion Week İstanbul İlkbahar/Yaz 2015 koleksiyonları

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/iste-ilkbaharyaz-trendleri-1476274-465x309.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/iste-ilkbaharyaz-trendleri-1476274-622x360.jpg
İşte ilkbahar/yaz trendleri

Fashion Week İstanbul İlkbahar/Yaz 2015 koleksiyonları, Tophane’deki defileyle izleyicilere sunuluyor.Etkinlik kapsamında marka ve tasarımcılar, Antrepo 3’te yer alan “Runway” ve “Studio” alanlarında İlkbahar/Yaz 2015 koleksiyonlarını sergiledi. Söz konusu alan hem sunumlara, hem de mini defilelere ev sahipliği yapıyor.

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında İlkbahar/Yaz 2015 koleksiyonlarını sergileyecek olan tasarımcılar arasında Aslı Güler, Ayşe Deniz Yeğin, Benan Bal, Burçe Bekrek, Çiğdem Akın, Db Berdan, Ece Gözen, Ekrıa+Whıte Posture, Emre Erdemoğlu, Giray Sepin, Gülçin Çengel, Hakan Akkaya, Hatice Gökçe, İpek Arnas, İstanbul Moda Akademisi, Kıth&Kın, Lady Faıth By Nazlı Soylu, Les Benjamıns, Mehtap Elaidi, Meltem Özbek, Mercedes-Benz Presents Maıd In Love, Merve Bayındır, Nej, Niyazi Erdoğan, Önder Özkan, Özgür Masur, Özlem Erkan, Raisa&Vanessa Sason, Ready To Fısh By Ilja, Red Beard By Tanju Babacan, Selim Baklacı, Selma State, Simay Bülbül, Tuba Ergin, Z. By Zeynep Devooght, Zeynep Erdoğan ve Zeynep Tosun bulunuyor. Etkinlik 18 Ekim’e kadar devam edecek.
KAYNAK:
İHA
ÖNCEKİ HABER

Mankenler Karaköy'e indi

SONRAKİ HABER

Saçı dökülenler bunu mutlaka kullanın!

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.