ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Parçalı Bulutlu
KADINTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 31 Ağustos 2013 Cumartesi 14:52

Güzellik doğada!

Güzellik doğada!

Bitkisel ve doğal ürünleri tercih edenler güzelliğin sırrını da bu ürünlerde buldu.


Necla Batum, Bitkisel ve doğal ürünler kullanarak cilt bakımı, saç bakımı, güzellik ve sağlık için ürünler hazırlayıp sunan Türkiye’nin ilk Bitki Bilimi ve Güzellik Uzmanı olarak tanınmaktadır.

Türkiye’nin ve hatta dünyanın yakından tanıdığı Uzman Estetisyen Necla Batum, İstanbul- Nişantaşı’nda güzellik merkezinde mucize tedavi yöntemleriyle bir çok vatandaşa hayat veriyor.

Bhabertv.com'un haberine göre, Türkiye’de sağlık programlarına davet üzerine katılan Uzman Estetisyen Necla Batum mucize tedavi yöntemlerini de kamuoyu ile paylaşıyor. .

GÖBEK ÇATLAĞI İYİLEŞTİRME

 Hamilelik sonrası deformasyonların iyileştirmesi ve hamilelik deformasyonlarına son verme hedefinde olduklarınıda sözlerine ekleyen sopranobeauty işletme sahibi Uzman Estetisyen Necla BATUM, mucize tedavilerini tüm dünuuyayay yaymak olduğunu vurguladı. sopranobeauty işletme sahibi Uzman Estetisyen Necla BATUM aynı zamanda göbek çatlağı ile ilgili olarakta Kek hamuru gibi olmuş göbeklerin hamilelik öncesi şekline geri gelmesini yine Necla Batum farkıyla ve çok özel ürünlerle sağladığını dile getirdi.

MUCİZE TEDAVİDEN SADECE BİR ÖRNEĞİ

Duruş Bozukluğu Meslek hastalığı olarakta nitelendirilen ve masa başında oturan kişilerde genelde duruş bozukluğundan kaynaklanan boyunda düzleşme ve halk arasında kamburlukda denilen bir görüntü olur. Zamanla ağrılar oldukça duruş daha kamburluk şekline geldikçe ağrılarda daha çoğalma olur. Bu durum çok rahatsızlık verir hatta okul çocukları sıra başında otururken dik oturmalı internet başında sürekli oturanlarda da bu durum sıkça görülüyor aileler çocuklarını sürekli olarak uyarmalı dik oturmaları için ... O kadar etkili bir sistem ki ilk seansta ağrılardan kurtuluyorlar.. 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER