ÖNE ÇIKANLAR :
KADINTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Şubat 2014 Perşembe 15:03

Göz renginiz karakterinizi veriyor

Göz renginiz karakterinizi veriyor

Uzmanlara göre renkler, insan karakterini de ele veriyor.


Göz ve saç rengine göre karakter tahlili yapan uzmanlar kara gözlülerin kurnaz, kahverengilerin sinirli, yeşillerin ise kıskanç olduğunu açıkladı. İnsanların göz ve saç rengi sadece fiziki görünümlerini göstermiyor. İşte göz renginize göre karakterleriniz...

Ela Gözlü Olanlar

Göz rengi karakterinizi ele veriyor Sezgisel güçleri yüksektir oldukça hassas bir kalbe sahip insanlardır. Gururlarına olabildiğince çok düşkün kişilerdir gururları kırıldığı zaman asla ve asla afları yoktur. Aslında çok daha yumuşak başlı daha anlayışlı olmaları gerekmektedir.

Kahverengi Gözlü Olanlar

Aslında bu insanlar kendilerini idare ettirmek konusunda isteksizdirler. Bir kötü yönleri de her yerde sırlarini açıklamalarıdır.

Mavi Gözlü Olanlar

Durağan olmayı sevmeyen enerji dolu karar verme kabiliyeti olarak pozitif yönde gelişmiş olan eli açık değişimlerin kendilerini korkutmadığı kişilerdir. Biraz hayalperesttirler. Bu yapıları nedeniyle de gerçekleri görmekte zorlanırlar.

Siyah Gözlü Olanlar

Olaylar karşısında çok çabuk heyecanlanan disiplinli düzenli kişilerdir. Duygu yüklü olan bu insanların gerek sevgisi gerek de kindarlığı oldukça çok güçlüdür. Onlar karşılarındaki insanları daima idare etmek isterler.

Yeşil Gözlü Olanlar

Sevdiklerini kırmak istemeyen bir yapilari vardir. Kırıcı olmamaya çok dikkat ederler çok asabi yaradılış da olmalarına rağmen bu böyledir. Bu yüzden hislerine hakim olmayı bilirler.

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER