ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Parçalı Bulutlu
KADINTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Şubat 2014 Çarşamba 11:40

Eyeliner çekmenin püf noktaları

Eyeliner çekmenin püf noktaları

Maybelline ile güzelliğinin altını çizmek çok kolay.


Kadınlara çarpıcı görünümün anahtarını sunan Maybelline New York, kadınlara pratik ve farklı makyaj uygulamalarını nasıl yapabileceklerini özel videoları ile açıklıyor. Son olarak ünlü blogger Nil Ertürk ile bir işbirliği gerçekleştiren Maybelline New York, eğlenceli bir video ile kolay bir şekilde eyeliner çekmenin püf noktalarını sunuyor.

Gözleri daha belirgin bir hale getirmek ve etkileyici bir bakışa sahip olmak için kullanılan eyeliner, kuşkusuz her yaştaki kadının çantasında vazgeçilmez bir makyaj malzemesi olarak yer alıyor. Fark edilir bir güzellik sunan eyeliner kullanımı birçok kadın için zor görülse de, doğru bir uygulama ile oldukça kolaydır… Maybelline New York’un blogger Nil Ertürk ile birlikte hazırladığı video, eyeliner çekmeyi oldukça pratik bir hale dönüştürüyor.

Eyeliner kullanımında kadınların başvurduğu bir birinden farklı ve zor yöntemleri ele alan video, eyeliner çekmenin doğru ürün kullanılırsa ne kadar kolay olduğunu aktarıyor. Maybelline New York Makyaj Artisti Alp Kavasoğlu’nun blogger Nil Ertürk ile paylaştığı önerileri içeren video, kusursuz bir görünümün en kolay formülünü paylaşıyor.

Maybelline New York Gel Liner ile yapılan uygulama fark edilir güzelliğin altını çiziyor. Siz de pratik bir eyeliner uygulaması ile bakışlarınızı daha belirgin bir hale getirmek istiyorsanız, Maybelline New York’un yeni videosunu izlemeyi ihmal etmeyin… 

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER