ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Haziran 2013 Pazar 12:48

Zihni Aldırmaz 'Adana’yı dinliyor'

Zihni Aldırmaz Adanayı dinliyor


Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı bünyesinde oluşturulan ‘Başkan Adana’yı Dinliyor’ projesi kapsamında vatandaşları ziyaret ederek, sorunlarını dinleyen ekiple Sarıçam’ın Orhangazi Mahallesi’nde bir araya geldi.

30 kişiden oluşan ekiple tanışan Zihni Aldırmaz, “Burada pırıl pırıl gençler görüyorum. Bu gençlerimiz Adana’yı eve ev dolaşıyor ve sorunları dinliyor. Belirlenen sorunlar bize iletiliyor biz de bu sorunlara çözüm üretiyoruz.” dedi.

‘Başkan Adana’yı Dinliyor’ projesinin yeni uygulamaya koydukları bir proje olduğunu belirten Zihni Aldırmaz, ekibe başarı diledi. Aldırmaz, Orhangazi Mahallesi’nde ekiple birlikte vatandaş ziyaretinde bulundu ve sorun dinledi.

Engelli İsmail Ulutaş’ın evine giren Zihni Aldırmaz, tekerlekli sandalye ve akülü araç ihtiyacı olduğu öğrenince hemen talimat verdi ve sorunun çözülmesini istedi. Mahalle Muhtarı Ali Rıza Cingöz yanında olduğu halde mahalle sakinleri ile sohbet eden Zihni Aldırmaz, her türlü sorunun çözümünde Büyükşehir Belediyesi’nin yanlarında olduğunu açıkladı.

Orhangazi Mahallesi Muhtarı Ali Rıza Cingöz de, Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerinden genel olarak memnun olduklarını belirterek, Zihni Aldırmaz’a teşekkür etti.

Büyükşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı bünyesinde kurulan birim 30 kişiden oluşuyor. 5’er kişiden oluşan 5 ekip araçlarla Adana’yı ev ev geziyor ve sorunları belirliyor. Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı uzmanlarından Cennet Ünal koordinatörlüğündeki birimde de 5 idari personel bulunuyor.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER