ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL29°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Temmuz 2013 Salı 16:05

Zaimoğlu ve Eminoğlu’na veda yemeği


Kozan İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden Adana İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine atanan Sabit Akın Zaimoğlu ve yine İlçe Emniyet Müdür Yardımcılığından Yüreğir İlçe Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine atanan Suat Tuncay Eminoğlu onuruna Dağılcak Sosyal Tesisleri'nde veda yemeği düzenlendi.

Kozan Polis Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneği tarafından düzenlenen veda yemeğinde bir araya gelen Kozan Kaymakamı İzzettin Sevgili, Kadirli Kaymakamı Necip Çakmak, Garnizon Komutanı Yarbay Bülent Siper, Belediye Başkanı Kazım Özgan, Cumhuriyet Başsavcısı Adnan Tosun, iş adamları, Banka müdürleri ve Emniyet Personelleri Müdür Zaimoğlu ve Müdür Yardımcısı Eminoğlu’na yeni görevinde başarılar diledi.

Müdür Zaimoğlu ve Müdür Yardımcısı Eminoğlu’na yeni görevlerinde başarılar dileyen Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan, "Emniyet Müdürümüz ve Müdür Yardımcımız terfi ederek tayinleri çıktı. Biz kendilerini ilçemizde görev yaptıkları süre içerisinde gerçekten çok sevdik. Hem mesleği hem de insani kimlikleri ile özeldirler. Dostlukları ile de aynı. Yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Dostluklarımız her zaman daim olacaktır inşallah." diye konuştu.

Program sonunda Kozan Polis Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneği Başkanı Ali Baysal tarafından Zaimoğlu ve Eminoğlu’na birer kol saati hediye edildi. Kaymakam Sevgili ise görev yaptıkları süre içerisinde başarılı çalışmalarından dolayı birer plaket verdi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER