ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 31 Ağustos 2013 Cumartesi 16:20

Zafer Bayramı'nı denizin üzerinde kutladılar


Beylikdüzü Rüzgâr Sörfü Spor Kulübü öğrencileri, yelkenlerini bu kez 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla şişirdi. Öğrenciler, Türk Bayrağı baskılı tişörtlerini su üstünde çıkartarak izleyicilere görsel şölen sundu.        
 
 
Beylikdüzü Belediyesi ve Beylikdüzü Rüzgâr Sörfü Spor Kulübü Zafer Bayramı dolayısıyla anlamlı bir organizasyona ev sahipliği yaptı. Beylikdüzü Rüzgar Sörfü Kulubü öğrencileri Türk Bayrağı baskılı tişörtleri ile rüzgar sörfü yaparak, izleyicilere unutulmaz coşkulu bir an yaşattı. Etkinlik sonunda da deniz üstünde Türk Bayrağı baskılı tişörtlerini çıkartarak vatandaşları selamlayan öğrenciler uzun süre ayakta alkışlandı.
 
Beylikdüzü Belediye Başkan Yardımcısı Ali Gençbay, etkinlik için öğretim görevlileri ve öğrencilere teşekkür etti ve katılmcılara Başkan Uzun'un selamlarını illetti. Zafer Bayramı dolayısıyla vatanı düşmanlardan kurtaran Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını anmak için denizde etkinlik düzenlediklerini belirten Beylikdüzü Rüzgar Sörf Spor Kulübü Başkanı Ebru Şenocak da “Bizler, Atatürk ve silah arkadaşlarını, bize hediye ettikleri denizlerde anmak istedik.” dedi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER