ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Ağustos 2013 Çarşamba 15:39

Yüksekova'da doktorun darp edilmesi güvenlik kamerasında


Hakkari´nin Yüksekova ilçesinde darp edilen Kadın Doğum Uzmanı Soner Pul'un hayati tehlikeyi atlattığı ve müşahade altında tutulduğu belirtildi.

Yüksekova Cumhuriyet Savcılığı başlattığı soruşturmada, ölen Güllü Bülbül´ün ön otopsi raporunun ardından tam otopsi yapılması talimatı verdiği öğrenildi. Soruşturmanın devam ettiği ifade edildi.

Öte yandan darp edilerek komalık edilen kadın doktoru Soner Pul´un hayati tehlikeyi atlattığı, şu anda da müşahade altında tutulduğu bildirildi.

LİNÇ OLAYI KAMERADA

Hakkari´nin Yüksekova ilçesinde meydana gelen olayda linç edilen kadın doğum uzmanı Soner Pul´un linç edilme anı saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı.

Yaşanan olay ilk başlarda güvenlik kamerasının açısının dışında gelişiyor, açıdaki kadınlar çocuklar içeride yaşanan arbededen korkup kaçıyor, o esnada hasta yakınlarına yenileri ekleniyor ve doktoru darp etmeye devam ediyor. Ellerinden kurtulan doktor, çıplak bir şekilde dışarı kaçıyor. Hasta yakınları yine peşinden gidiyor. Hasta yakınları bu sefer de doktoru dışarda darp edip komalık ediyorlar. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER