ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Mayıs 2013 Salı 21:37

Yozgat’ta Tapu ve Kadastro’nun 166. kuruluş yıldönümü kutlandı

Yozgatta Tapu ve Kadastronun 166. kuruluş yıldönümü kutlandı


Yozgat'ta Tapu ve Kadastro Müdürlüğü'nün kuruluşunun 166. yıldönümü, düzenlenan etkinliklerle kutlandı.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nün kuruluşunun 166. yıldönümü nedeniyle, Yozgat Tapu Kadastro 22. Bölge Müdürü Ömer Şahingöz, Cumhuriyet Meydanı'nda Atatürk anıtına çelenk koydu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasının ardından Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğü personeli anıt önünde topluca hatıra fotoğrafı çektirdi. Cumhuriyet Meydanı'ndaki törenin ardından Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı’yı makamında ziyaret eden Tapu Kadastro 22. Bölge Müdürü Ömer Şahingöz ve personeli burada Vali Yazıcı’ya çalışmalar hakkında bilgi verdi. Vali Yazıcı’da ziyaretlerinden dolayı Şahingöz’e teşekkür ederek kuruluş yıldönümünü kutladı.

Vali Yazıcı, ziyaretinin ardından Belediye Başkanı Yusuf Başer’i makamında ziyaret eden Şahingöz, burada da Başkan Başer ile Tapu ve Kadastro'nun çalışmaları hakkında bilgi paylaşımında bulundu. Daha sonra Tapu ve Kadastro bahçesinde fidan dikimi yapan Şahingöz ve personeli Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Alparslan Türkeş Huzurevinde kalan yaşlıları ziyaret ederek gönüllerini aldı.

Tapu Kadastro 22. Bölge Müdürü Ömer Şahingöz, yaptığı açıklamada vatandaşlara en iyi hizmeti sunmanın gayreti içinde olduklarını belirterek, gelişen ve değişen teknolojik imkanları kullanarak halka daha kaliteli hizmeti verdiklerini kaydetti.KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER