ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 08 Haziran 2013 Cumartesi 16:49

Yıldırımhan'da 16. mezuniyet coşkusu

Yıldırımhanda 16. mezuniyet coşkusu


Mersin Özel Yıldırımhan Anadolu ve Fen Lisesi'nde 16. mezuniyet coşkusu yaşandı. Özel Yıldırımhan Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen törene, öğrencilerin yanı sıra veliler de katıldı. Türk halk müziği sanatçısı Gökmen de mezunların mutluluklarına ortak oldu. Duygusal ve hareketli şarkılar seslendiren sanatçı mezunlara unutulmayacak anlar yaşattı.

Mezun öğrencilere hitap eden Okul Müdürü Nurettin Koca eğitimde başarının ölçüsünü rakamlarda aramadıklarını söyledi. Öğrencilerini hayata hazırlamak için gayret gösterdiklerini belirten Koca, "Okullarımızın varlık sebebi ve temel misyonu da budur. Sizler için her şeyin en iyisi hedefleyen ve bu amaçla her türlü fedakârlığı vazife addeden öğretmenlerinize teşekkür ediyor, önümüzdeki günlerde gireceğiniz üniversite sınavlarında hepinize başarılar diliyorum." diye konuştu.

Şiir ve müzik dinletilerinin ardından mezuniyete hak kazanan öğrencilere plaketleri takdim edilerek hep birlikte pasta kesildi. Okul birincisi olan Melike Sakın ile Burak Şahin'in şeref kütüğüne isimlerini çaktıkları programda, okul birincilerine Yıldırımhan Mezunlar Derneği tarafından rozet takıldı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER