ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Şubat 2017 Pazar 15:58

Yıldırım: Türkiye artık terörle yaşamaktan kurtulacak

Yıldırım: Türkiye artık terörle yaşamaktan kurtulacak

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Yıldırım, "Yeni anayasayla FETO örgütü de PKK bölücü örgütü de DEAŞ örgütü de Türkiye'den arınacak, Türkiye artık terörle yaşamaktan kurtulacak. Türkiye, önünü daha net görecek." dedi.


AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, partisinin Kahramankazan mitinginde yaptığı konuşmasında, "Yeni anayasayla FETO örgütü de PKK bölücü örgütü de DEAŞ örgütü de Türkiye'den arınacak, Türkiye artık terörle yaşamaktan kurtulacak. Türkiye, önünü daha net görecek. Semalarımızda millete bomba atan savaş uçakları olmayacak, semalarda çocuklar uçurtma uçuracak, gençlerimiz darbeciler tarafından hayatlarından koparılmayacak. Daha yaşanabilir güzel bir ülkenin geleceği için çalışacaklar." dedi.

"Gerçekleri saptırmayacaksınız"
Başbakan Yıldırım, "Kılıçdaroğlu'nun partisi 1995'te Türkiye'nin nüfusu 59 milyonken, milletvekili sayısını DYP ile beraber 100 milletvekili birden artırdı. Şimdi nüfus olmuş 80 milyon, 550'den 600'e çıkartmışız, bunun lafını ediyor. Ayıptır. Gerçekleri saptırmayacaksınız." diye konuştu.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER