ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Nisan 2013 Salı 18:11

YGS Hatay birincisi İskenderun Fem'den

YGS Hatay birincisi İskenderun Femden


 YGS sonuçlarına göre Hatay İskenderun'nda Fem Dershanesi öğrencisi Mücahit Nizamoğlu, Türkiye 52.'si ve Hatay birinciliğini elde etti.

Fem Dershaneleri'nde basın toplantısı düzenleyen İskenderun Şubesi Müdürü Tahsin Koçak, “YGS_3 puanda Türkiye 52.'si ve Hatay birincisi Mücahit Nizamoğlu olmuştur. Yine YGS-5 puanda Türkiye 68.'si YGS-4 puanında Türkiye 86.'sı yine Mücahit nizamoğlu olmuştur. Yine dershanemiz öğrencisi İshak Okçu Türkiye 356.'sı, Muhammed Onuş Türkiye 525.'si, Kübra Nur Güven Türkiye 540.'sı, Dilge Küçükcan Türkiye 882.'si olmuşur. Fem Dershaneleri olarak ilk bin arasında 30 öğrencimiz yer almaktadır.” dedi.

Koçak, öğrencilerin genel başarısında, genç ve dinamik eğitim kadrosunun önemli görevler üstlendiğine vurgu yaparak, “Öğrencilerimizin genel başarılarının artmasında Sanal Ofis, Fem TV, Sanal Sınav, Tekno Fem Redoks (Randevulu Ek ders Ofis Katılım Sistemi) ve tecrübeli öğretmen kadrosu etkili olmuştur.” açıklamasında bulundu. Koçak, dereceye giren öğrencilere tablet bilgisayar hediye etti.

İskenderun Fem Körfez Şubesi Müdürü Ali değirmenci ise 2012 yılı sonuçlarına göre dershane öğrencilerinin 16 tıp, 10 hukuk, 10 eczacılık-diş hekimliği kazandığını hatırlatarak, "Toplamda ise 453 öğrencimiz üniversiteyi kazanmıştır.” bilgisini verdi.

Hatay birinciliğini elde eden Mücahit Nizamoğlu, şunları söyledi: “Başarımda emeği geçen ailem ve öğretmenlerime teşekkür ediyorum. Dershanede gördüğüm eğitim, bol bol çözmüş olduğum testler, planlı ve programlı çalışmamın karşılığını aldığım ve bana güvenenleri mahcup etmediğim için çok mutluyum.” 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER