ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Aralık 2013 Pazar 15:55

Yerköy’de öğrenciler kendi yeni yıl takvimini yaptı

Yerköyde öğrenciler kendi yeni yıl takvimini yaptı


Yozgat’ın Yerköy ilçesinde Gün Işığı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından SODES kapsamında açılan Fetih Gençlik Merkezi[FGM] öğrencileri kendi yeni yıl takvimlerini yaptı.

Fetih Gençlik Merkezi'ne bu yıl ilk defa kayıt yaptıran öğrencilere yönelik hazırlanan ‘2014 Hatıra Takvimi’nin hazırlık ve baskı aşaması hakkında bilgi veren Gün Işığı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği başkanı Bahattin Karabulut, "Bu sene açmış olduğumuz gençlik merkezine kayıt yaptıran öğrencilerimize güzel bir hatıra olması düşüncesiyle yapraklarında kendileri,öğretmenleri ve gençlik merkezi fotoğraflarının olduğu güzel bir takvim hazırladık.12 yapraklı ve duvara asılacak şekilde tasarlanan takvimin her sayfasına bu fotoğrafları yerleştirerek takvimi baskıya hazır hale getirdik." dedi.

Takvimin basımı tamamlanarak ellerine ulaştığında büyük bir mutluluk ve heyecan yaşadıklarını vurgulayan Karabulut, "Gök kubbede hoş bir seda bırakmak amacıyla düşündüğümüz hatıra takvimimizi öğrencilerimize ve velilerimize dağıtmaya devam ediyoruz. İlimiz ve ilçemizdeki resmi kuruluşlara da hediye ederek bir farkındalık oluşturmayı hedefliyoruz. Bu süreçte bizlere yardımcı olan herkese teşekkür ediyoruz. Bu sene gençlik merkezimiz için ilk defa hazırladığımız takvimi önümüzdeki yıllarda da yaptırmayı düşünüyoruz." diye konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER