ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL18°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Aralık 2013 Pazartesi 13:38

Yerel seçime doğru


İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Aziz Kocaoğlu, partisi tarafından yeniden aday gösterilmesine ilişkin, "Hemşehrilerimizle, CHP'li partidaşlarımızla 30 Mart 2014 günü hep birlikte ipi göğüsleyip tekrar insan odaklı, kentin yerelde kalkınmasını sağlayan, herkese adil davranan ve adalet isteyen, eşit hizmet anlayışını 5 sene daha sürdürmek istiyoruz" dedi.
Şehit Asteğmen Mustafa Fehmi Kubilay'ın şehit edilişinin 83. yılı dolayısıyla Menemen ilçesinde düzenlenen anma etkinliğine katılan Kocaoğlu, burada gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Gazetecilerin dün CHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK) toplantısında İzmir Büyükşehir Belediyesi adaylığının kesinleştiğini hatırlatması üzerine Kocaoğlu, şöyle konuştu:
"Aday adaylığından aday konumuna geldik. Genel başkanımıza, MYK ve Parti Meclisi üyelerimize sonsuz teşekkür ediyorum. İzmirli hemşehrilerimizle, CHP'li partidaşlarımızla 30 Mart 2014 günü hep birlikte ipi göğüsleyip tekrar insan odaklı, kentin yerelde kalkınmasını sağlayan, herkese adil davranan ve adalet isteyen, eşit hizmet anlayışını 5 sene daha sürdürmek istiyoruz. Başta İzmirli hemşehrilerimiz sonra arkadaşlarımız için hayırlı uğurlu olsun. Başarmak umut ve dileğiyle yola çıkıyorum, başaracağımıza inanıyoruz. Kendimizi 4 milyondan fazla İzmirli hemşehrimize teslim ediyoruz."
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER