ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Nisan 2013 Cumartesi 11:21

Yeni Dünya Vakfı, bu yılki çalıştayını yaptı


Yeni Dünya Vakfı Gençlik Konseyi, geleneksel çalıştayını Antalya’da gerçekleştirdi. Çalıştaya Birlik Vakfı ve İlim Yayma Cemiyeti’nin Antalya şubeleri de katıldı.

Vakıf üyeleri işadamı Halil İbrahim Demir ve vakıf başkan yardımcısı Ekrem Görçeker, çalıştaya katılarak gençlere tecrübelerini aktardı, gençlerin birer vakıf insanı olması konusunda tavsiyelerde bulundu. Vakfın eğitim çalışmalarının da anlatıldığı çalıştayda gençlik konseyi, daha verimli ve etkin bir biçimde nasıl çalışma yapabilecekleri konusunda bilgi alışverişinde bulundu.

İstanbul'dan katılan konsey üyeleri, gençlik konseyinin çalışmalarının daha da artması konusunda önerilerde bulundu. Vakıf Genel Koordinatörü Mehmet Aykaç, ‘Zaman Yönetimi’ konusunda bir sunum gerçekleştirdi. Gençlik ve Spor Bakanlığı Müşaviri Ercan Demirci de bir sunum gerçekleştirerek, gençlerin kavramlar konusunda dikkatli davranmalarını tavsiye etti.

Öte yandan çalıştayın Antalya’da gerçekleşmesinde Yeni Dünya Vakfı'nın Antalya Temsilcisi Zekai Dursun'un önemli katkısı olduğu bildirildi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER